Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki az 5 legjobb...

Szerintetek ki az 5 legjobb focista a történelemben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék más véleményére és cáfoljátok meg a listámat, ha így gondoljátok, de véleményem szerint így van:

1.Pelé

2.Maradona

3.Johan Crujiff

3.Messi

4.Puskás Ferenc

5.C.Ronaldo


Nagyok még: Ronaldinho,ronaldo,zidane

kíváncsi vagyok más szubjektív véleményére



2015. ápr. 7. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
ha Johan Cruyff bent van, akkor Franz Beckenbauer-t bűn kihagyni
2015. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

(Nem sorrend)

1.Messi

2.Pelé

3.Maradona

4.Ronaldinho

5.Puskás Ferenc

2015. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

A Berki a legjobb kapus!

Ahww*.*

24L

2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Az biztos, hogy Maradona, Messi és Pelé biztos, hogy benne van az első háromban, mert a klasszisok közt is a legjobbak voltak. Viszont Puskás helyett inkább Di Stefano, bármennyire is büszkék vagyunk rá. Azért csak az argentin volt a Real aranykorszakának legnagyobb alakja. Az 5. helyre pedig előbb tenném be Cruyff-ot mint CR7-t (mit fogok ezért kapni a real fanboyoktól :-) ), mert a portugállal ellentétben nemcsak egy góllövő gép volt (ennyi erővel Gerd Müllert is betehetném), hanem egy stílus képviselője, egy igazi futball géniusz. Csak az emberek hajlamosak a számok alapján véleményt formálni (rúgott gólok).
2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

#4 látom te sem mai gyerek vagy :)

akkor emlékszel arra a vb meccsre - az a baj, hogy én már nem tudom melyik volt, mert nem igazán vagyok foci-fan - amikor az NSZK válogatottnak nagyon kellett volna nyerni, és hátrahozták Müllert játszani ... tragikus volt ... igaz, ha a tizenhatos körül labdát kapott Ő zsebkendőnyi területen forgolászva is bevarrta a gólt


azt mondja meg valaki melyik meccs volt, ahol a hosszabbításba bejött Rummenigge sérült és elfagyasztott achilles ínnal, és rúgott két gólt (ezzel nyertek)

2015. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Messi, CR7, Pelé, Zidane, Ronaldinho

+1: Ronaldo

2015. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
51%

1. Pelé

2. Messi

3. Maradona

4. Ronaldo (brazil)

5. Puskás

6. Ronaldo (portugál)

2015. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
20%

Nem tudom, azerintem CR7 többet tud, mint Messi.


Mert valahogy Messi mellett nem tudok felhozni semmi olyat, amiben jobb lenne.


Csak azért tűnik mostanában annak, mert ki van nyalva.

Prémium, ára is magas, fizuja is több, a FIFA borítóján is ő van mindig, valahogy körbeugrálják, és agyonpénzelik, és le is fizetnek mindenkit, hogy Messi legyen ennek meg annak a reklámarca.


Egy pár éve ez megy, amúgy meg tud focizni, de ezt a szó alapvető értelmében (gyorsaság, lövés, helyezkedés, oszt ennyi)


Ronaldo azért még bőven ott van a cseleivel, a célzásával, meg erővel, amivel félpályáról bevarrta a jobb felsőbe, amikor még a Unitedben volt.


Kövezzetek meg, de ez az igazság.

2015. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy senki nem írta Maldini-t, aki futballtudása mellett óriási példakép. Nem rúgott 100ezer gólt, nem passzolt jól, mégis világklasszis. Szerintem a top5-be beférne bőven
2015. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

1.m.götze

2.puskás

3.neuer

4.bufon

5.swenstaiger

2015. aug. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!