Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real Madrid vs Athletico Madrid?

Real Madrid vs Athletico Madrid?

Figyelt kérdés
A RM miert nem tudja legyőzni az Athletico Madridot ? Az uccsó 3 meccsukon megvertek őket. Bajnokságban oda-vissza (elozo meccs 4-0!) es a Király Kupában is kiejtettek őket. Szval eltusnatok magyarázni az okát ?

#Real Madrid #futball #Atlético Madrid.
2015. márc. 25. 22:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Atlético bem pedig athletico Bocsi.:)
2015. márc. 25. 22:39
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, most ilyen széria van. Asszem tavalyig az Atlético nem tudta őket megverni vagy tíz éven keresztül. Minden sorozat megszakad egyszer.
2015. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján most a Real biztosan tovább fog jutni, fogadtam is rá. A legutóbbi bajnokin a Realnak sok hiányzója volt főleg a védelemben, ezért kaptak ki olyan csúnyán. Az Atletico most viszont gyenge lefelé ívelő formában van, a bajnokságban is küzdeniük kell a 4. helyért és belső viszály is van (Mandzukic-Simeone) ezzel szemben a Realnál visszatérnek a korábban hiányzó alapemberek (Modric, James, Ramos) és sztem csúcsformában fogják várni a negyeddöntőt.
2015. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jaja, remelem Bl-ben csúnyán megverik őket. Nem szeretem Atléticot, bunkerfocit játszanak sokszor
2015. márc. 26. 23:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Viszont Schalke elleni vereség is eleg csunya volt
2015. márc. 26. 23:06
 6/15 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok.
2015. márc. 28. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Az Athletico szerintem még mindig esélyesebb, bár lehetnek meglepetések a 2 meccsen.
2015. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon kétesélyes a dolog, nyilván egy nem hozzáértő egyből a Realt mondaná, de azért az Atlético amit a Real ellen nyújtott az nem volt semmi.Hogy miért gondolom nagyon azt, hogy bármi lehet, az is mutatja szerintem, hogy például amikor a Real az Atléticoval játszott az Atlético (főleg a 4-0-nál) sima fölénnyel lefocizta a Realt, de ugyanekkor az Atlético a Barcával szinte semmit nem tudott kezdeni, annak ellenére is, hogy azért rúgtak nekik gólt, mindeközben pedig a Real ősszel megverte a Barcát.(az más dolog, hogy márciusban nem) Szóval a lényeg, hogy nagyon kiegyensúlyozott a dolog, és úgy tűnik Simeone nagyon tudja, hogy mit kell tenni a Real legyőzéséhez, hiszen 2013/14 es szezonban sem tudták megverni a fehérek a matracosokat.(egy Atléti győzelem, egy döntetlen)

Én az Atléticonak szurkolok, de nagyon izgalmas meccsre számíthatunk szerintem.Akkor sem lepődnék meg, ha sima Real győzelem lenne, de akkor sem, ha Atlético.

2015. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mások szerint ?
2015. ápr. 9. 16:22
 10/15 anonim válasza:
Real most jó formában van az Athleti vel ellentétben.
2015. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!