Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real madrid vagy Barcelona?...

Real madrid vagy Barcelona? És miért?

Figyelt kérdés
Én Barcás vagyok!

2015. márc. 18. 15:38
 1/6 anonim válasza:
Barcelona!
2015. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Barca, mert a Real egy összevásárolt identitás nélküli megalomán zsoldoscsapat egy kis korrupcióval fűszerezve (Szerintetek miért ők kapták a Schalkét és nem a PSG/City párost, ahogy a riválisai?). Ha becsúszik egy rossz széria, mint most, a szurkolóik képesek kifütyülni a legjobbjukat is, aki a legtöbbet tette a csapatért (Ronaldo).
2015. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barca, de mindkettőt utálom, a Barcát leginkább azért mert rengetegszer fújnak nekik, segítik őket, szarrá vannak sztárolva, örökké színészkednek + még egy divatcsapat, divatszurkolókkal. Ja meg a játékosaik is: Neymar, Busquets, Dani Alves, Messi, Suárez... Ezek közül egyik se egy normális sportember, mint mondjuk Gerrard. Mondjuk az szimpatikus bennük, hogy egy csomó játékost kineveltek, pl. Xavi, Iniesta, Puyol részben Messi is, meg végül is a játékuk is szép, bár én nem szeretem ezt a valamelyik csatár (ez esetben Messi) központú játékot, mondjuk most talán ezzel a három csatáros felállással, kicsit csillapodott ez. De az meg pont nem szimpatikus, hogy sztárokat vásárolnak és régen is vásároltak milliókért, Neymar, Suárez, Alexis, régen is Henry, Ronaldinho, szóval nem szeretem annyira a csapatot.


A Realt viszont nagyon jól leírta az előző válaszadó, és onnan is rengeteg játékost utálok, pl. Pepe, C. Ronaldo, Bale, Ramos. Mondjuk Casillast, Benzemat és Modric-ot bírom.

2015. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Barca

Mert jobban tetszik a játékuk szimpatikusabbak a játékosok..lehet azt mondani higy divatdruker vagyok mondjuk nemtudom ez miben nyivánul meg :D

2015. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nimex888 válasza:

Annyira felesleges ez az utalkozas, szanalmas. Kik vagyunk mi hogy ilyen hires jatekoaokrol itt pampogjunk, hogy ez milyen meg az milyen?! En Realos vagyok, mert sokkal csaladiasabbnak gondolom a csapatot, es nem tartom magam divatdrukkernek sem ( 6 eve kokemenyen) es azt sem tartom tisztessegesnek, hogy zaoldoacsapatnak mondjak. Mert ennyi erovela Barca mi? A Realnal is ott vannak a nevelt sztarok (Ramos, Casillas, Callejon, Jesé) mint a Barcanal. Es a Barca ugyanugy veszi milliokert a sztarokat (Suarez, Vermalen, Neymar, Rakitic, Henry, Ronaldinho, Ibra, Eto'O csakhogy a legnagyobbakat mondjam...)

Szoval mindenki dontse el maga, kinek mi tetszik, viszont azerintem ne probaljon meg senki a ketto kozott ingadozni, mert akkor egyik csapatot sem lehet igazan szeretni. Vahy kivulallokent tiszteled mind akettot, vagy kivalasztod az egyiket es annak szirkolsz. Szerintem ennyi :)

2015. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Barca egyértelműen, és szimplán azért, mert szerintem ők sokkal családiasabbak, és sokkal inkább arra mennek, hogy a CSAPATnak legyen jó, és ne az adott játékosnak.Ezzel szemben a Real az számomra egy öntelt csapat Ronaldoval az élen, természetesen vannak kivételek, mint például Casillas, de ennek ellenére a véleményem nem változik a csapatról.Az, hogy amikor éppen szar formában vannak Ronaldo mindenkit szétfikáz, vagy ahogy nem képes örülni a másik góljának, az szánalmas, és amikor hirtelen rúg 5 gólt, akkor már hogy fordul egyet a világ.Na ez számomra egyáltalán nem szimpatikus, szóval egyértelműen a Barcelona a jobb/szimpatikusabb számomra.
2015. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!