Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek milyen eredmények...

Szerintetek milyen eredmények várhatóak a hétközi bl fordulóban?

Figyelt kérdés

A Real - Schalke meccsen összejöhet az x?

Porto - Basel nagyon x gyanús.

Chelsea - PSG?

Szerintem a Bayern - Shakhtar a legnyilvánvalóbb, ha nehezen is, de nyer a Bayern.



2015. márc. 9. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A Real tönkreveri a Schalke-t egy CR7 mesterhármassal és Barca drukkerként van egy olyan érzésem, hogy most fognak megindulni felfele, de nagyon remélem nem így lesz. Porto hazai pályán nyer, mert erősebb kerete van. Sztem nem lesz x, mert már Baselben is eléggé nyomtak a meccs végén. A Chelsea meg elég egyértelmű. Mourinho nem olyan béna, hogy kiessen egy nyolcaddöntőben. A Bayern-t meg remélem nem fogja szétkontrázni az ukrán csapat, mert akkor az lenne a BL történetének legnagyobb szégyene, másrészt meg buknék egy csomó pénzt. :D
2015. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:DD

Én is meg akartam rakni ezeket a meccseket, de a döntetleneket. Végül is lehet, hogy meg is teszem mind a két verziót. De ha tovább is megy a Chelsea, lehet, hogy rendes játékidőben döntetlen lesz, mert jó volt a PSG az odavágón, de csak az összefoglalót láttam...

A Porto - Basel gyanús, nem láttam de az összefoglaló alapján tényleg a Porto volt a veszélyesebb idegenben is...

2015. márc. 9. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
A kaMU nem lő gólt :D
2015. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!