Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Serena Williamsnek van olyan...

Serena Williamsnek van olyan jó az állóképessége, hogy kibírjon egy 5-6 órás mérkőzést?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2015. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

A nagyon profiknak, mint pl Willams, vagy Sharapova vagy Ivanovic, tehát akik fizikailag erősebbek azoknak van. De szerintem egy Radwanska, aki a technikásabb vonal, vagy a fiatal titánok, mint pl Bouchard vagy Svitolina vagy Girorgi azok szerintem nem. Mármint Kibírni kibírják, csak a 6. órára nagyon belassulnának. Az erősebbek is belassulnának, csak azok kevésbé. A női teniszezők nem nagyon vannak sz ilyen maratonokra beállítva. Nem is így edzenek. De persze elhúzódhat egy mérkőzés ilyen hosszúra és valahogy bírni kell. Bár női teniszben (10 éve nézek női teniszt számtalan meccset láttam már) nagyon ritka még a négy órás meccs is, talán egy 4,5 órás volt a leghosszabb amit láttam.


[link]


Ha érdekel böngészd át, láthatod, hogy egy nagyon extrém esettől eltekintve egy női teniszmeccs nem tart még öt óráig sem.

2015. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Meg még hozzátenném, hogy nem is tarthat. Tehát már a 4,5. órára az egyik annyira elfárad, hogy kellően dezorientált lesz ahhoz, hogy sokat hibázzon. És akkor igen hamar kikap.
2015. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
úú, utolsó ez öngól lesz a javából, Radwanska egyik legatletikusabb legfittebb játékos Wozniackival az élen. williams nem mai már ugye, 2-3 órát se bírna, de nőknél nincsenek is ilyen hozzsú meccsek mert a GS is két nyert szettig megy
2015. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem az a kérdés hogy mennyire fitt. Ez az öngól utolsó. Hanem hogy fizikailag mennyire erős. Aga korántsem olyan erős fizikailag mint például a Sharapova. Hiába fitt, és az, láttam már élőben nem is egyszer, legutóbb éppen a FED kupán Krakkóban, ahol a fitt Radwanskát nemes egyszerűséggel felőrölte az erős Sharapova.
2015. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

hát a fittség összekapcsolódik az állóképességgel, szóval ez is öngól, azért megnéznék egy serena williamset 5-6 óra játék után, tehát a válasz nem.

sharapova meg teljesen más tészta, kár volt felhozni őt :D

2015. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!