Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
Focista vagyok,támadóközéppályás poszton. Most megyünk stoplist venni,ti milyen cipőt ajánlanátok:Adidas vagy Nike és azonbellül milyen fajtát?

2015. jan. 31. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ha te focista vagy akkor nem tennéd fel a kérdést mivel a focisták a fociból élnek nagy csapatoknál!

NA de a kérdésedre kanyarodvan, tök mind1 ha csak nem eredeti cipőt szeretnél venni, HA mégis így van akkor olyan cipőt válasz ami illik a lábadra(ha széles inkább adidas ha vékony inkább nike) amúgy meg mind1 mivel minden "nem eredeti" cipő nehéz így nem ez fogja meghatározni a dolgot! inkább ami tetszik és kényelmes :)

2015. jan. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy csatárnak szerintem egy nike mercuriel vagy adidas predator ,f50 adizero
2015. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és melyik a strapabírobb?
2015. febr. 1. 19:56
 4/5 anonim válasza:
hát én nike att hasznalok azon belül tiempot és már kb 3-4 honapja játszok velük és semi bajuk
2015. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de játszotam mercurielel az 15-16 hónapot tartot
2015. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!