Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol, milyen és mennyiért...

Hol, milyen és mennyiért vegyek cipőt kosárlabdázáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Mindenki tömi a fejem ezzel-azzal, és nem tudok választani milyen cipőt kéne választanom. Kosárlabdához szeretnék valami jó kis lábbelit beszerezni, de a bőség zavara tönkretesz :|


Kérdésem az lenne, hogy főként tapasztalatok, de aki valamit tud ilyen téren segiteni, valamivel segitsen döntést hozni :)


Inkább a gyorsaság jellemző rám, de azért a boka tartása is jelentős. Emiatt gondolom hogy mid-top cipőre lenne szükségem.


Másik jelentős problémám hogy hol vegyem. Van aki azt mondja egy kinaiba menjek be, és ott sokkal olcsóbban megúszom, szinte egy teljesen ugyanolyan cipővel, van aki meg nike webáruházban mutogatott, más valaki meg hogy menjek be boltokba nézzek szét.


Az alapvető nálam hogy felpróbáljam a cipőt, anélkül én nem veszek és a webáruházban nem tudom hogy menne.. Ugyanis 42-43 a lábam mérete, de 46-os cipőket hordok, mert nekem azok kényelmesek. Emiatt szeretném minden féle képpen felpróbálni a cipőt.


Budapestre gondoltam felmenni valami üzletbe, de előtte gondoltam kérek valami segitséget, ajánlásokat saját tapasztalatokra alapozva.


Köszönöm a segitségeket előre is!!


PS: Nem jó a hosszú i betűm, ezt nézzétek el :)



2014. jún. 28. 09:48
 1/2 Egy kiváncsi válasza:

Szia!

Én Pápán játszom az u18ban és az u23ban elég régóta már 6 cípőt nyírtam ki :D aki neked a kínais dolgot mondta azzal egy 40perces meccset kéne csak lejátszatni az ott vásárolt uúgynevezett ,,cípőben´´ amugy én nekem adidas, jordan és nike cípőím voltak :D én is szívesebben próbálok és veszem meg mint h megrendelem :D de egyszer rendeltem és jó lett . . . viszont szerintem a legjobb az lenne ha felmennél Pestre a Rapcitybe cípők terén a bőség zavra fog eléd tárulni viszont az ott dolgozók nagyon rendesek úgyhogy biztosan segíteni fognak kielégíteni az igényeidet :) ( nézz körül az oldalukon : [link] ) sajnos a cípő kiválasztásában nem tudok segíteni mert én center vagyok magas lomha nagyra ugró de a gyorsaság az ami legkevésbé jellemző rám szóval én csak a magasszárúakat ajánlom mert az biztonságosabb a bokákra nézve :D Remélem segítettem! :)

2014. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon szépen! Pesten tanulok, és meg fogom nézni a boltot!


Bocsi hogy csak most vettem észre a válaszod :)

2014. okt. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!