Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 150 cm magas vagyok 14 éves...

150 cm magas vagyok 14 éves focizom szerintetek még mennyit fogok nőni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Rokonoktól is függ hogy mekkora leszel.Ha anyudék alacsonyak akkor ne várd hogy 2méter leszel :D
2010. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
használd ki hogy alacsony vagy, a csapatban ahol játszom van egy 12 éves fiú, 150 cm sincs, de ő fejelte a legtobb gólt a csapatban, mert furge és senki se számít rá hogy pont a legalacsonyabb fog gólt fejelni így nem fogják annyira
2010. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én 16 éves vagyok és 163 cm vagyok, szerintem 5 cm biztos hogy fogsz még nőni én gyúrok és szedem ezt a mesterséges szart dianabolt hogy magasabb legyek....
2010. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg akar 180-190 venti is lehetsz , ja es szerintem a dinaboltol nem fogsz noni
2010. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
14 évesen én is kb 150 centi mély voltam most 21 évesen már 180 vagyok, bár ez inkább genetika, ha őseid is alacsonyak voltak te se számíts meglepetésre, de szereket semmiképp ne szedj legyél türelmes még növésben vagy!
2010. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!