Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki mi alapján szimpatizál...

Ki mi alapján szimpatizál egy-egy NFL csapattal?

Figyelt kérdés
Az hogy valaki Pittsburgh-ben vagy Denverben élt egy ideig esetleg egy hozzátartozója ott él és emiatt szimpatikus lett számára a csapat, az gondolom nem szorul magyarázatra. De hogy lehet több ezer kilométerről szurkolni a 32 csapat közül valamelyiknek, úgy hogy - legalábbis számomra- a NE Patriots kivételével mindegyik csapat olyan "sablonos", "szürke", "amerikai" vagy hogy is mondjam. Szinte az összes csapat tele van fekete/rasztás játékossal meg egy fehér quarterback-el (lehet nem nézek elég NFL meccset, de nekem ez tűnt fel már bocsánat a rasszista észrevételért :D). Ha az európai focicsapatokat veszem alapul, akkor hatalmas nagy stíluskülönbség van pl. egy Real egy Barca és egy Bayern között és annyi egyéniség van egy csapaton belül is, hogy nem meglepő, ha az is szimpatizál mondjuk a Real-al aki életében nem járt még Spanyolországban (mondjuk ez rossz példa volt, mert náluk tényleg sok a divatdrukker).

2015. jan. 19. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Én például az európai focicsapatokban nem látok különbséget, mások vagyunk. A Barca régebben tilitolizgatta a labdát fél napig egy gól előtt, a Real meg gyorsan kontrázik, de ennél jobban nem üt el a passzolgatás számomra :D.

Egy-egy amerikai csapatban is van annyi szerethető "egyéniség", hogy meg lehessen kedvelni. Nagyszájú játékosok, embertelen statisztikákat felmutatók, sérülten játszó játékosok, egyesek köré még mémeket is építenek. Ha igazán elragad egy csapat, akkor minden kis hülyeséget észreveszel, és máris van mit szeretni.

De akár más indok is lehet. Én pl. a Louie élete c. mese miatt vagyok Packers szurkoló, mert amiatt néztem meg egy Green Bay meccset, és megfogott.

Na meg a játék is elüt. Vannak csapatok, akik szinte csak passzolnak, máshol meg még az irányító is futni jár fel, van akik szinte csak a védelemre alapoznak.

2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első meccs, amit láttam, az egy Seahawks meccs volt. Előtte is nézegettem már az nflt, de az volt az első, amit az elejétől a végéig megnéztem. Azzal meg nem értek egyet, hogy mindegyik csapat sablonos lenne egyéniségek nélkül, pont úgy, ha az európai focival hasonlítod össze. Bajnokságonként van 2-3 ember, aki kitűnik a tömegből.

Előző: Louie élete +1. Nagyon szerettem, de arra nem emlékeztem, hogy Packs fanok voltak. Viszont volt pár rész, ami a fociról szólt, azok nagyon jók voltak. :)

2015. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az öreg állandóan Packers meccset nézett :DD

Volt egy rész, amikor kimentek meccsre, aztán a Louie elmondta a padnál, hogy milyen trickplayt kell hívni. Az irányító lekapta a cipőjét, azt dobta el, mindenki elment az elkapóval, az irányító meg egy cipőben befutott TD-re :D

2015. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez a rész maradt meg a fejemben a legjobban, az nagyon jó volt. Néha még 1-1 meccs nézése közben is elgondolkodom, vajon bejönne-e, ha valaki megpróbálná. :D
2015. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem minden csapatnak fehér a QB-ja.. Kaep, Bridgewater, RGII, Geno Smith, Wilson, Newton.. Csak a kezdők között van hat, és Mariotaék most jönnek az egyetemről..


De a kérdésre válaszolva: én nem tudok úgy sportot nézni, hogy nem szurkolok senkinek. Izgalmasabb és jobb, ha "tartozol" valahova.

2015. jan. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Oakland-el kezdtem, de kb. az ezredforduló óta a Colts-nak drukkolok ("csakazértis" a támadó foci :D ). Elég sok meccset nézek (nem csak élőben, hanem a két játékhét között és offseasonben is), ha a szabadidőm engedi. Ráadásul; nézek collage focit is, szóval... szeretem, no!

Még a bandwagoner baromságokat is... :D. Ritkán nézek hazai közvetítést, de amikor igen, akkor Ricsi azért képes gyöngyszemeket beolvasni... :P Néha azon csodálkozom, hogy nem röhögi el.

2015. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bírom mikor olyat kérdeznek meg a nézők amit kb. 5mp alatt meg lehetne találni a Google-val :D Most nem jut eszembe példa, de nem lepne meg ha olyat hallanék hogy "Meg tudjátok nekem mondani mi az az interception?" :D
2015. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem az a legpoénabb benne hogy megkérdezik, hanem hogy Ricsi beolvassa :D
2015. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a Pittsburgh steelersnek kezdtem el szurkolni, nagyjából abban az időszakban amikor ez a kérdés felkerült. Ennek az okai az alábbiak voltak:

1. Szempont volt a mez, és itt a fekete-sárga kombináció az egyik legegyedibb kombináció az nfl-ben.

2. Olyan csapatot választottam, amelyik nem volt döntős a legutóbbi évben, de mégis a rájátszás közelében van a csapat.

3. Erős és látványos támadójátékkal rendelkezik. Sajnos ez már azóta nem igaz a csapatra:D

2022. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!