Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy magyar nb3as csapat ha...

Egy magyar nb3as csapat ha játszana a forma 1es csapattal, mien eredmény születne?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne hulyesgeket írjátok, hanem valóban szerintetek ki lenne a jobb?

2014. júl. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyernének a forma1esek, vagyis a legtöbb ellen bizonyosan.

Erőnlétileg olyan állapotban vannak mint a legnagyobb sztárok, technika és taktikai tudásuk gyengébb, de az nb3as játékosok se valami zsenik ezekben.

2014. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha, én már láttam nb3as csapatot játszani

Meg láttam forma1es csapatott focizni

Nekem egyértelmű hogy nb3as csapat győzne

Hiszen teljesen 2 különböző sportág

Labdakezeles, lövés, iveles, taktika, helyezkedes, rutin, mind a nb3as csapat oldalára húz.

2014. júl. 8. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy az Nb3as csapat

Ne keverjük össze a 2 sportággat

Az nb 3ra sokan azt.hiszik hogy nagyon amatőrök játszák, közben korábbi nb2-nb1es szintű játékosok is megfordulnak nb3-ban


Egyszer rutinossabbak, taktikaliag előnyben vannak, meg technikailag is

A forma 1es pilotak közül 1-2 meguti megye1-Nb3szintu jatekot

2014. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még az nb2 és nb3 között is hatalmas különbség van. Lisztes is még közel 40 évesen úgy kiemelkedik az nb3ból mint CR az nb1ből.


Heti 3-4 edzésekkel készülnek munka mellett, nincsenek ott jó játékosok. Olyan városban lakom ahol nb3as csapat van, itt ha vki tud futni és letudja kezelni a labdát már megy próbajátékra egy nb2es csapatba. Hátha profinak tud állni. De legtöbbjük még ahhoz is kevés, hogy életében 1x megkapja a lehetőséget, hogy profi lehessen.


2 éve még nb2es csapat volt itt és ég és föld a különbség.

Az egész keret kicserélődött 1 nyár alatt a kiesés után, mert senki nem akart lejönni.

Ha ti ezeket a játékosokat olyan jó tapasztalatú, technikájú stb játékosnak tartjátok hát legyen, lehet nem láttatok még elég nb3as meccset.

Persze mondjuk nb3as csapatok között is van különbség.

Soroksáron elég jó kis csapat van/volt nb3 szinten, de ott sokan a foci mellett kaptak zsét is. Nem véletlen mennek oda máshonnan játszani, fel is jutottak...

2014. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze

Szerintem se kiemelkedő egy nb3szintu játékos technikája, de szerintem aki forma 1 mellett hozzá teszem hogy a forma1 es pilóták közül sokat mondok ha 6-7 szeret focizni, és forma1 mellet kb havi 1-2szer van idejük focizni, ebből gondolva valószínűleg baráti foci szinten tudnak focizni, kivétel 1-2 pilóta aki több időt fordít a focira.


Azért ha meg nézünk egy nb3as játékost, az átlagban 7-8 éves kora óta focizik, heti 3-4 edzéssel +1meccsel. Ebből adódóan nem világsztárok de valamivel magasabb szinten jatszanak mint a forma 1es pilóták (6-7 pilóta) aki évente jatszanak pár barátságos meccset 50éves sztárokkal, színészekkel,

2014. júl. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!