Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcások! Miért szeretitek az...

Barcások! Miért szeretitek az FCBt?

Figyelt kérdés
Miért szeretitek a csapatot, játékosokról vélemény...(Én is Barcás vagyok és érdekel, hogy mi a véleményetek az ő játékukról) Visca el Barca! <3

2014. dec. 30. 16:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lány vagy, kérdező? :D
2015. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igeen :D
2015. jan. 1. 22:08
 13/22 anonim ***** válasza:
Mindig öröm amikor Barca-drukker lányokra bukkanok :)
2015. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
:DDD
2015. jan. 1. 22:12
 15/22 anonim ***** válasza:

aki a hosszút írta le sem tagadhatná h köze nincs a focihoz :D

lehetne oda-vissza írni, de sosem fogja egy barcás azt mondani h cr a legjobb meg egy madridista sem h messi, de ez az év egyértelműen cr-é


pepéhez meg h mekkora vadbarom, tények vannak: A 31 éves tar védő olyannyira átmentette jó formáját, sőt tovább javított rajta, hogy tizenöt játéknap után kijelenthető: Pepe a spanyol első osztály legsportszerűbb középhátvédje.


és ezt nem én írom, hanem az nso, akik semlegesek..


szal én amúgy utálom a barcát, legfőképp a 2010 körüli nagy színészkedéseikről, írd be jútúbra: barcelona hollywood cheaters.. unszimpatikus egy társaság

2015. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A nagy színészkedésekről CR is tudna egyet s mást mesélni... meg a sok kamutiziről amit idén ősszel kapott. Vajon azok nélkül mennyi gólt lőtt volna? Messi idén (az egyik leggyengébb évében) szinte ugyanolyan statokat hozott mint Ronaldo akinek állítólag ez volt a legjobb éve (amit nem is vitatok, a kamutizik ellenére sem). Viszont se Messinek, se CR-nek sem adnék aranylabdát idén, szerintem Neuernek kellene megkapnia, hiszen a stílusával új posztot teremtett (sweaper-goalkeepernek nevezik), világbajnok lett, és tagadhatatlanul a világ legjobbja


Pepéhez meg annyit, hogy jelenleg tényleg nagyon sportszerűen és hibátlanul játszik, de azért sose felejtjük el hogy milyen volt régen...


Azzal meg hogy utálod a Barcát nem tudok mit kezdeni, a te dolgod

2015. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szerintem meg kapusnak nem kéne nyerni aranylabdát, mert se buffon se casillas nem nyert, és sztem ők sokkal jobban megérdemelték volna, ez nem erről szól


sok kamu tizi?? ez is relatív, mert az utolsó tizi van mki fejébe ami tényleg nem volt az, az előtte lévők kb mind jogos volt

2015. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A kapusoknak ott a Zamora-díj, és még több különdíj is, az Aranylabdát már tényleg nem nekik kellene nyerni. Azért Robben egyszer beférne legalább a legjobb háromba. Azt viszont nem értem, hogy Messit miért temetik ennyire, a Barcelona volt rossz, nem pedig ő, ezt az eredményei is bizonyítják. Szerencsétlen Ronaldo viszont ennél többet már tényleg nem nyújthat, kivételes játékos, nagyszerű fizikai adottságokkal, mást képvisel a pályán, mint Messi, én is utállom, de megnyert minden a Madriddal, lőtt egy csomó gólt, függetlenül a színészkedéseitől megérdemli az Aranylabdát, főleg egy ilyen év után. :)
2015. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
66%
Én azért szeretem a Barcát, mert szuper a játékuk. Megnéztem egy csomó meccset más csapatok részéről és azt kell mondanom hogy a Barca klasszisokkal jobban játszik mindenkinél. Nagyon jók és mind emellé találékonyak is, mert szinte minden helyzetből kihoznak valami jót! :) És ezt mind úgy állapítottam meg hogy lány vagyok! :) Visca el Barca!! (L)
2015. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :D
2015. jan. 3. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!