Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcások! Miért szeretitek az...

Barcások! Miért szeretitek az FCBt?

Figyelt kérdés
Miért szeretitek a csapatot, játékosokról vélemény...(Én is Barcás vagyok és érdekel, hogy mi a véleményetek az ő játékukról) Visca el Barca! <3

2014. dec. 30. 16:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mert ez alakult ki bennem. :D A családomból mindenki jobban szereti a Barcát, mint a Realt, amikor aktívan elkezdtem nézni a focit, akkor volt a Barca a világ legjobb csapata (2009-2011). Az ő játékuk és az ott játszó játékosok lettek szimpatikusok, aztán amiatt is lett egyre ellenszenvesebb a Real, mert Pepe és Ramos mindenkit elkaszált.

Ezenkívül a két sztár közül (Messi és Ronaldo) szerintem Messi sokkal szerényebb, valahogy Ronaldo gólörömei és a pályán a labda nélküli megmozdulásai (színészkedés, bíró-kritizálás) nagyon ellenszenvessé teszik nekem őt. :)

2014. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Én a Realt szeretem, de Puskás Ferenc miatt. De szerintem a Barca is jól tolja. Hala Madrid!
2014. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, Neymar miatt figyeltem fel rájuk. De NEM vagyok divatdrukker, megismertem a csapatot, a játékukat, és egytől egyig mindenkit megszerettem. (Mondjuk a fiú, aki tetszett, ő is Barcás, így már tavaly gondoltam rá, hogy meg kéne nézni pár meccset) De az imádatom nem csak odáig terjed, hogy "jaj de cuki a mosolya" (mármint Neymarnak), hanem mint focista, úgy is a világ egyik legjobbja, nagyon szeretem. De a világ elsőszámú legjobb focistáját is imádom, Messit. Aki olyan cuki, meg olyan szerény, pedig lehetne mire önbizalma... Bravo a VB-n nem volt annyira szimpatikus (mivel nagyon jó volt és a Brazilok ellenük játszottak majdnem döntetlent), de azóta nagyon megszerettem, az egyik kedvenc kapusom. Természetesen a többieket is nagyon szeretem, de mindenkiről nem írnék véleményt. :)

Spanyolországot amúgy is nagyon szeretem, a többi ország olyan semleges, így a csapataik meg a bajnokságuk is. Így amikor eldöntöttem, hogy rendszeresen fogok focit nézni, alapból spanyol csapatok között nézelődtem kedvenc után. Persze ez nem így megy, de... két okból kifolyólag tettem le a voksomat a Barca mellett. Az egyik ugye Neymar. (Akkor ismerkedtem csak a focival, így az tűnt a legegyszerűbbnek, ha a kedvenc focistám csapatát választom. A másik ok meg az, hogy a Realosokat két játékos kivételével ki nem állhatom. A két kivétel Marcelo, aki a Brazil válogatott tagja, a másik Casillas, akit szintén a válogatottban ismertem meg, és ott nagyon szimpatikus lett, ő a másik kedvenc kapusom. De a többieket nagyon nem kedvelem, főleg az önimádó Ronaldot (oké, hogy van mire fel, de Messinek és Neymarnak, meg még sok más focitának is lenne, mégsem ilyen egoisták), meg az erőszakos Pepét... fuhh, őket kettejüket tényleg nagyon utálom, de a többiek se szimpik. Még James is egyből antipatikus lett a VB-n, szóval én tényleg nem tudom elképzelni, hogy valaki hogy tud a Real Madridnak szurkolni. (Még mielőtt félreértenétek, elismerem, hogy jó csapat, meg jók a játékosok, csak nekem nagyon antipatikusak.)

2014. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem akartam ennyit írni... sorry.
2014. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

"Még James is egyből antipatikus lett a VB-n"

Antipatikus? Bemegy a gyógyszertárba, és rasszista megjegyzésekkel illeti a patikust, és antipatikus lesz? :D

2014. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
2014. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hirtelen mennyi barcás kérdés lett az oldalon... :)

2010-ben kezdtem el aktívabban focit nézni, az azévi vb-n a spanyoloknak szurkoltam, mivel ők voltak a legjobbak (divatdrukkerként kezdtem). Nagyon megtetszett David Villa játéka, akit pont akkor igazolt le a Barcelona. Ezért elkezdtem Barca-meccseket nézni, és fokozatosan megszerettem a klubot. Most már ott tartok hogy képtelen lennék másik csapatnak szurkolni.

2014. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

5. vagyok


6.: Á, köszi, erről a szóról még nem is hallottam. :) :D

2014. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
én azóta vagyok Barcás amióta a Man.Unitedet verték a BL döntőben szóval durván 4 vagy 5 éve szeretem a játékukat.meg persze az Általános suliba is minden fiú osztálytársam Barcás volt majdnem és hát ezek miatt lettem én is az
2014. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a vàlaszokat!Mindenkinek megy a zöld ès külön öröm, hogy egy Real Madrid szurkolò nem kezdte rögtön szidni a Barcàt!<333
2015. jan. 1. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!