Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 éves vagyok és fociba...

16 éves vagyok és fociba kapusnak szeretnék készülni. Eddig még csak terembe védtem kézilabda kapura. Mire kell majd oda figyelnem ha már füves pályán védek nagy kapura?

Figyelt kérdés
Füves pályán és nagy kapura még sosem védtem de meg szeretnék tanulni. Nagy segítséget kérnék.

2014. dec. 23. 23:02
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok kapusedző,de pl a "keresztlépést" tanítják,mivel sokkal nagyobb a kapu,vetődésnél melyik kezed hova,hogy ne nyúlj keresztbe,meg a beadások ami ugye egész más,mint kispályán,amihez meg ritmus érzék kell. Alapszabály,hogy középre labdát nem ütünk ki,meg ilyenek. Keress egy kapusedzőt,vagy jelentkezz alsóbb osztályba vmmilyen csapathoz
2014. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én kapus vagyok füves pályán. Nekem mindig azt mondják, hogy a labdát középre ne üssem, mondjuk ez magától értetődik. Meg, ha nem megy senki a támadóval (védőre gondolok) akkor mindig menj ki és vetődj, mert ha olyan közel ér szinte esélyed sincs. A labdát próbáld meg elkapni inkább, mint kiütni, az biztonságosabb. (remélem tudtam segíteni)
2014. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. dec. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!