Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miket tanácsoltok ahhoz, hogy...

Miket tanácsoltok ahhoz, hogy megtanuljak kosárban zsákolni?

Figyelt kérdés

F/16 181 cm magas vagyok, a kosarat már éppen elérem, de szeretnék jóval nagyobbat ugrani.

Azt kérdeznm még hogy ti páros lábbal rugaszkodtok el a földről vagy eggyel, a másikat meg lendítitek?


2010. jan. 25. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Ha zsákolni akarsz muszály, 1 lábbal ugorj.
2010. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

181 centivel még elég kevesen zsákolnak sztem. Ahhoz elég nagy súlypont emelkedés szükséges, arra gyúrj rá:) Na meg mivel csak 16 vagy, nyúlhatsz még.


Ha kosarazol versenyszerűen, ne a zsákolásra koncetrálj sztem, halgass az edződre és értsd meg mit kér tőled:)

2010. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.5 éve kosarazom, 2méter vagyok és még nem tudok zsálkolni:) Nagyon sok múlik a technikán, nyílván 1 lábról könnyebb zsákolni, az se mindegy hogy milyen szögből ugrasz el(így kezdőként). Szóval hiába vagyok magas, de ugrani nem tudok, néha talán sikerül, de az attól függ hogy vagyok bemelegedve, milyen pszichikai állapotban vagyok!

Ajánlom neked ezt az oldalt: [link]

Sok szerencsét!

2010. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!