Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy profi focista (gondolok...

Egy profi focista (gondolok itt az FCB-re) egy nap kb hány órát eddz?

Figyelt kérdés
Meg mit csinálnak még? Részletezni tudná valaki?

2014. szept. 28. 21:13
 1/5 anonim válasza:
Az FCB az nem egy focista hanem egy focicsapat. Focista pl.: Neymar, Messi, CR7 tehát Ők kb.: naponta 3 órát eddzhetnek(szerintem) mert nem akarják hogy ellustuljanak, de azt sem hogy túl legyenek hajtva mert az sérülésekhez vezethet(Gondolok itt:bokaficam, esetleg rossz esetben törések). Nagyon sok féle gyakorlatot végeznek, pl.: kitörés, gugolás, futás, felülés stb. és a végén valószínűleg egy focimeccset is játszanak, nem 90 perceset hanem mondjuk fél-negyed órásat. Ezt úgy mondtam hogy a saját véleményem, legalábbis én így képzelem el és én így állítanám össze. ( most így elolvasva elég részletes, még engem is meglepett :D és amúgy ezt úgy írtam le hogy lány vagyok :3) am én is sokat gondolkoztam ezen. :) Visca el Barca <3
2015. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, rosszul írtam. FCB játékosait akartam írni.

Szerimtem a három óra kevés. Mert végül is ez egy munka, tehát nekik is le kell dolgozni a 8 órát. Szerintem délelőtt és délután is edzenek pár órát. De nyilván a 8 órában nem egészvégig edzenek, hanem megbeszélnek pár dolgot is.

Egyébként én is lány vagyok :P

És youtubeon mindig nézem ahogy edzenek, de ott csak annyit mutatnak hogy futnak meg egyérintőset játszanak.

Neymar forever <3

2015. febr. 1. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit a youtube videókban mutatnak, azok csak az edzés töredékei.
2015. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
első vagyok. a harmadiknak teljesen igaza van. e gondolj bele, ha napi 8 órát eddzenének, akkor már rég kimúltak volna. oké, nyilván még beszélnek is arról, hogy az előző meccsen mit kellett volna máshogy csinálni, meg kit miért cserélt le az eddző... ha még otthon is eddzenek, mert nyilván eddzenek, akkor naponta úgy mindent összetömörítve 5-6 órát... am te csak Neymar miatt szereted a barcát??? :))
2015. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tyu bakker. Most komolyan? Kedves elso! Szereted Neymart,ezzel nincsen baj. De,hogy meg vallalod es meg fel is hivod arra a figyelmet ,hogy te Neymar miatt szereted a Barcat. Ergo,ha Neymar a Realhoz igazolna (es ha te akkora Barcas vagy,(bar elmondtad hogy Neymar miatt szereted) akkor tudod,hogy a Real Madrig mindig is nagy rivalisa volt/van/lesz a Barcelonanak) vissza terve arra,hogy ha oda igazolna,akkor egyszer csak Real Madrid drukker lennel,mert ott van Neymar. Es verig lennel sertodve,hogy azt mondanak rad:divat drukker :) Az ekezetekert elnezest,de szerintem igy is erted amit irtam.
2015. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!