Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pingpongosok! Ti edző segítség...

Pingpongosok! Ti edző segítségével tanultok/tanultatok meg pingpongozni vagy a játékostársakkal segítitek egymást?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit komolyabban foglalkozni az asztalitenisszel. A városunkban van is egy csapat, de edző nélkül, egymást segítve gyakorolnak és fejlődnek. Meg lehet így tanulni játszani vagy mindenképp szükség van egy tapasztalt edző segítségére?

Mennyi idő és gyakorlás kell ahhoz, hogy legalább egy amatőr versenyen helyt tudjak állni?


2014. szept. 12. 20:37
 1/3 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell edző...én otthon kezdtem el komolyabban játszani a tesómmal úgy hogy én néztem a youtubon a videókat, és mára már nagyon jól játszunk.... kb. 2 évbe telt hogy nagyon jók legyünk.

Ha nincs akivel játsz, akkor azt javaslom menj ahhoz a csapathoz amit említettél és kérd meg őket hogy segítsenek.

Remélem tudtam segíteni.

2014. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja, és igen sokat kell edzeni...próbálj egy héten legalább 4x, de ha többször is van rá esély akkor hajrá.
2014. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Budavári Levente válasza:
Én pár évig játszottam naponta suliban és ma már nagyon jól megy (alig találok ellenfelet)
2015. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!