Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi kell ahhoz, hogy foci edző...

Mi kell ahhoz, hogy foci edző legyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Minden dolog érdekelne a foci edzői pályával kapcsolatban.

-Milyen végzettség kell hozzá?

-Kell-e előzetes focitudás hozzá?

-18 éves kor felett lehet csak csinálni?

Ezen kívül írhattak a várható fizetéséről, aztán arról hogy mennyit kell tanulni hozzá, és minden mást is nyugodtan ami ide tartozik.

Ja és ha ez számít valamit, akkor kisebb gyerekekkel szeretnék foglalkozni.

Köszönöm előre is :)



2014. jún. 30. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Van a FIFÁnak ilyen edzői képzése. Természetesen érettségi utáni. Oda nem kell foci tudás, csak meghallgatás van felvételi gyanánt, és ha elég elhivatott vagy akkor talán van esélyed.

A másik út a testnevelési egyetem. Ahhoz kell igazolt focis múlt és egy komoly érettségi eredmény is.

2014. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem! :)

Hát a TF-es utat biztos nem választanám, mert ezt csak ilyen másodsorban szeretném csinálni.

Én olyanra gondoltam, hogy esetleg nincs-e egy ilyen football edzői tanfolyam, ami után képesítést kapok, mint pl ovifoci edző vagy hasonló...

2014. jún. 30. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!