Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van valakinek hasonló problémája?

Van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
18 éves koromra 46-os lett a lábam. Tudom, ez nem olyan nagy dolog, de mivel termetileg nem vagyok egy óriásnövésű (180cm), kicsikét zavar. Na, de a lényeg: a bal lábam érzékelhetően nagyobb, mint a másik, körülbelül 1-1,5centivel (a lábujjam hosszam ennyivel). Ez nem tűnik olyan nagy különbségnek, azonban ha teremcipőt viselek, akkor érezhetően kényelmetlen a bal lábamra a 46-os cipő. Márpedig elég sűrűn viselek teremcipőt, mivel a szabadidőmben futsalozni szoktam. Eddig egy megoldást sikerült találnom, bár ez nem oldja meg teljesen a problémát: olyan teremcipőm volt, aminek az orra magasabban volt, mint az átlagos teremcipőknek. Ez azonban azért nem nyújt hosszútávú megoldást, mert kevés ilyen cipő van a piacon. Az nem megoldás, ha 47-eset veszek, mivel a másik lábamra tökéletesen jó a 46-os, így lötyögne rajta a nagyobb. Várom a megoldásokat, és köszönöm!

2014. szept. 4. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Te ket par cipot fogsz venni
2014. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!