Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért felejtik el mindig a...

Miért felejtik el mindig a szurkolók, hogy az ellenfél nem ellenség?

Figyelt kérdés

Üdv.


Annyira szánalmasnak tartom amikor (pl: ) Egy Liverpool drukker olyanokat ír (PL:) a MU-ra,hogy kaMU meg kiMUl meg szidják ok nélkül csak azért mert ok Pool drukkerek stb...


2014. aug. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy éppen te felejted el azt,hogy sok szurkolónak a meccsre járás nem azt jelenti amit neked,hanem mondjuk metrókocsi szétverést,kocsi borogatást,rendőr dobálást,rendőrök elöli menekülést röhögve,csoportos bolti rablást,szotyizást és persze az ellenfél szurkolóinak szidását,dobálását,ütlegelését.
2014. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szurkolásba (sajnos) beletartozik az ellenfél alázása, ez egyfajta pszichológiai hadviselés.

És ha ez neked durva, akkor erre mit mondasz:

[link]

2014. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen a huligánokról van szó,hanem az átlagos szurkolókról akik gyűlölködnek a semmire.
2014. aug. 19. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak és lesznek is ilyen emberek, akik ezt nem képesek felfogni, hogy az ellenfél nem ellenség... Én is szánalmasnak tartom az ilyet, de már nem nagyon foglalkozok velük, hülyék, úgysem fogják fel. Lényegében nem a saját csapatukkal foglalkoznak, mert az a legnagyobb örömük, ha a másik csapatot szidhatják. Én Man Utd drukker vagyok, de még sosem szidtam nyilvánosan sem a Liverpool-t, sem a Manchester City-t (persze, nem szeretem őket, de nem kezdem el őket úgy szidni, mint azt például néhány sportoldal hozzászólásainál lehet látni néhány kedves drukkertől). És amint írtam, United-es vagyok, de azt sem szeretem természetesen, ha egy United drukker kezdi el a Liverpool-t pl. Looserpool-ozni vagy ilyenek. Na de mindegy, én szurkolok a kedvenc csapatomnak, akik meg csak a másik cspatot tudják alázni, azok legyenek vele boldogok! Ha nekik ettől teljes az életük, akkor gratulálok nekik!
2014. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!