Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha most Svajcban elkezdek...

Ha most Svajcban elkezdek focizni lehet meg belolem profi (akarhol)? 15/F

Figyelt kérdés

Na szoval az van hogy en meg soha eletemban nem fociztam (csapatban) de most szeretnem elkezdeni 1 helyi amator csapatnal itt svajcban. Az lenne a kerdes hogy lehet igy meg belolem profi(Mindegy melyik orszagban tolem lehet Afrikaban is)? Amugy jo jatekos vagyok csak ugye az hogy vki jo meg nem jelenti azt hogy az is megvan benne ami profikban. Es bocs a helyesirasert csak az itteni billentyuzeten nincs ekezet. Ja es ha lehet realista valaszokat kerek, szal ha nincs eselyem akk legyszi mondjatok meg.


Danke!


2014. júl. 21. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esély van, csak nagyon kicsi. Amatőr csapatoknál a játék miatt és nem a sikervágy miatt játszanak, legalábbis nem ez az elsődleges cél.
2014. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Amugy jo jatekos vagyok"


Hát itt kezdődik a hiba, tipikus magyar megnyilvánulás. Semmi nem lesz belőled sem.

2014. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Egy meseszép válasza:
Te nem orbán gazsika vagy?
2014. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!