Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosaras cipő jó tesi órára?...

Kosaras cipő jó tesi órára? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Tesi órára szeretnék cipőt vásárolni és megtetszettek a kosaras cipők, de nem tudom hogy mennyire kényelmes tesizni

bennük.Futásra, gimnasztikára és hasonló tesi órai gyakorlatokra, meg persze kosarazásra kéne. Továbbá ha kényelmes akkor inkább magas szárút vagy alacsony szárút vásároljak-e? Ha pedig nem kényelmesek, mit ajánlotok helyette? Csak komoly válaszokat várok!



2014. júl. 12. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Focizni, tornázni nem nagyon lehet benne. Inkább egy teniszcipő. Kosarazáshoz meg magasszárú cipő jobb mert kevésbé terhelődik a boka.
2014. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Esetleg tudnál ajánlani olyan teniszcipőt amibe a tesizésen kívül tudnék kosarazni is? (nem verseny szinten, csak annyi hogy haverokkal lemennénk egyet kosarazni). Lehetőleg Nike-t vagy Adidas-t.
2014. júl. 12. 16:54
 3/5 anonim válasza:

vannak ma már alacsony szárú kosaras cipők is. támasztják a bokát csak nem hagyományos módon. a sarok rész úgy van kialakítva hogy az a bokának jó legyen és mégis szabadabb mozgásteret hagyjon neki.

pl: [link]


[link]


[link]


[link]


De ha beírod hogy: low basketball shoes akkor kiad többet. mondjuk most az első 3 a divat abból van sok rengeteg színben, mintával.

2014. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Azt tudom, hogy vannak de jók is azokra amiket írtam?

Meg nem akarok 20000-nél többet költeni rá! Ha tudsz 20000 alatt jó minőségű és tartós alacsony szárú kosaras cipőt akkor légyszi küldenél linkeket? (Magyarországon)

2014. júl. 28. 20:36
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] ez a cipő jó lenne tesi órára???
2014. aug. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!