Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a legjobb kosaras cipő?

Melyik a legjobb kosaras cipő?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Ez a te stílusodtól függ :D de az amit semmi kép ne vegyél az a Lanchast nekem 2 hónap alatt tönkre ment.
2013. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tempoo válasza:
hat ez fugg a stilusodtol de en ajanlanam a nike kobe, kevin durant , es a Lebron "markakat" pl : nike kobe system 8 , Nike Kd 6, v Lebron 9
2014. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én mindig azt nézem egy cipőben, hogy jól nézzen ki, legyen kényelmes, passzoljon a csapat színhez, és legyen jó a talptechnológia.

Nekem nagyon tetszik a Nike Kyrie 2, Nike Hyperdunk 2016, Nike LeBron Soldier 10 és még sorolhatnám.

Igazából tőled függ hogy milyen cipőt veszel, nem mindenki ugyanúgy gondolkodik.

De én azt mondom hogy ha van egy olyan cipő ami kényelmes, könnyen tudsz benne mozogni, nem nyom, és még jól is néz ki és tetszik, akkor simán megveheted.

2017. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!