Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik cipő a legjobb terembe?

Melyik cipő a legjobb terembe?

Figyelt kérdés
Eddig egy Nike Mercuriallal szemeztem (ezzel: [link] de úgy hallottam hogy a márkásabb cipők viszonylag hamar elkopnak, viszont a JOMA cipők tartósabbak. Vélemény, tapasztalatok? Amúgy most heti 2x 2, 2.5 órát játszunk a fősulin teremben, de lehet hogy augusztustól komolyabb szinten tudnék játszani és oda azért komolyabb cipő kellene.
2012. júl. 9. 11:59
 1/3 anonim válasza:
Joma topflex cipőket csak ajánlani tudom. Árban sokkal jobb mint egy Nike vagy Adidas cipő és nem kopik el hamarabb. Ráadásul sokkal hajlékonyabb a talpa. A nagyobb márkáknál általában nem a minőség miatt fizetsz akár kétszer annyit.
2012. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Amúgy neked is volt/van Joma-d? Mennyire kényelmes és mennyire lehet vele irányítani a labdát? Csak mert szeretek távolról lőni :D
2012. júl. 9. 13:09
 3/3 anonim válasza:
Volt már nekem szinte minden :D Joma teljesen megfelelt, bár én valamiért vonzódom a Lotto cipőkhoz :) Ha egy mód van rá, Jomával véletlen se menj bitumen pályára. Egyik teremcipő se bírja, de a Joma talán még kevésbé. Terembe tökéletes lesz.
2012. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!