Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a Németország -...

Mit szóltok a Németország - Brazil mérkőzéshez? Mit mérkőzés, bedarálás volt :D

Figyelt kérdés
Deutschland ist Über Alles! <3

2014. júl. 9. 00:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
A németek birodalmi színekben játszottak.
2014. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
érdekes, még itt is a cigányokra lyukadunk ki
2014. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Úristen ekkora hülyeséget írtam! 3-as ra akartam írni!
2014. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

#4-es

ha a németek nem teljes erőbedobással játszottak volna, hanem szánalomból visszavettek volna, az még sokkal megalázóbb lett volna a braziloknak. gondolom te is sértve érzed magadat, ha rájössz, hogy valaki szándékosan hagy téged nyerni

2014. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A németek igenis szánalomból visszavettek!


[link]


[link]

2014. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a braziloknak szurkoltam.Várható volt az,hogy a németek fognak nyerni,de valóban nem az,hogy ennyire.Igazán gyenge napjuk volt a braziloknak,de a két fő emberük nélkül össze voltak zavarodva,és nem hitték,hogy meg tudják csinálni.De..a végsőkig harcoltak,nem adták fel,és a 90.percben gólt rúgtak.Vereséget szenvedtek,de minden vereség csak átmeneti időszak,tanulnak a hibáikból,és 4 év múlva egy erős,rendezett brazil válogatottat fogunk látni:) a németek előtt pedig le a kalap,nagyon egységesen játszottak,de nem kímélték a brazilokat,és nem is kellett nekik..a szánalom még rosszabb lett volna.
2014. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!