Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mik a tippek a ma esti uruguaj...

Mik a tippek a ma esti uruguaj és olaszország meccsre?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 17:32
 1/7 anonim válasza:
50%
Egyértelmű V. Ha nem ez lesz buktam a vagyont
2014. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Olaszoknak egy X is elég a továbbjutáshoz, uruknak nehéz dolguk lesz.
2014. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Olaszország nem fogja megerőltetni magát nagy valószínűséggel, már csak azért se, mert nekik mindegy, így is, úgy is továbbjutnak. Inkább passzív, védekező játékra fognak építkezni, középpályán és hátul igyekeznek megtartani a labdát, kockáztatás nélkül esetleg indíthatnak támadásokat néha-néha. Ha kapnak gólt, akkor kivárják, míg az ellenfél védelme valahol fellazul, és kontráznak.

Ilyen meccsekre egyébként nem érdemes fogadni, mert sose tudhatod, hogy akar-e az esélyesebb csapat győzelmet, vagy megelégszik a döntetlennel. Semmi se múlik az egészen, barátságos mérkőzés-szint.

2014. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
#3 nagy szakértő, csak azt felejti el hogy olaszok nem voltak biztos továbbjutók, ki is estek... Ilyen tudással tényleg nem érdemes fogadni.
2014. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem is fogadtam, egyébként ironikus, hogy amikor a papírforma nem jön be, akkor az a hülye, aki aszerint gondolkodott, amikor pedig bejön a papírforma, akkor az a hülye, aki nem aszerint gondolkodott, jelen pillanatban én.

Ennyit az itt válaszoló egyének "tudásáról", csak lesitek, mikor kibe lehet belekötni és lepontozni.

2014. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
"Olaszország nem fogja megerőltetni magát nagy valószínűséggel, már csak azért se, mert nekik mindegy, így is, úgy is továbbjutnak" Ez a mondatod eléggé azt sugallja hogy nem vagy tisztában a dolgok állásával...
2014. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3:1 az olaszok javára. Én csak a kérdésre reagálok...
2014. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!