Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem kéne a "szimulációt" is...

Nem kéne a "szimulációt" is büntetni? A focisták a földön fetrengenek, mint akinek a csontját törték, akár percekig is! Majd feltápázkodik, elbiceg, és már szalad is tovább.

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az első néhány percben annyira fáj?
2014. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szvsz az egész élfoci egy nagyon szánalmas sport szóval inkább nem is nézem. Remélem hasznosnak találtad a válaszom.
2014. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# BBKristof -nak!

Én csak ezt a focit vagyok hajlandó megnézni, nézegetni!

Ha már lúd, legyen kövér!

Soha nem érdekelt a foci!

Az egész életemből kimardat, de ez ami most megy nekem is furcsa, de "érdekel" -vagyis nézem reklám helyett?-

2014. jún. 15. 22:39
 4/5 DEXTER22 ***** válasza:
Büntetni kéne csak akkor sok lenne vele a dolog es senkinek sincs kedve egesz nap focit vissza nezni hogy ki szimulat es ki nem ....amúgy meg nem értek egyett előtem szólóval a foci nem szánalmas sport csak vanak emberek akik miatt le nézik a focit...visszont vannak olyanok is akik miatt lehet imádni ezt a sportot...egyik legjobb sport a vilagon ..vannak megható vicces és csúnya dolgok is benne de ilyen a sport...vissza terve a szimulació öli a focit én sem szeretem ha valaki szimulál ..
2014. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bíró nem orvos, így nem ítélheti meg hogy tényleg a kíntól fekszik vagy időhúzás miatt. Ha téged sípcsonton rúgnak, akkor egy ideig neked is úgy fog fájni hogy állni sem tudsz, de egy kis idő után már fogsz tudni futni megint.
2014. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!