Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Túl késő elkezdeni?

Túl késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nagyon érdekel a kézilabda. Még sose játszottam normális csapatban, viszont szívesen lennék kapus. Késő lenne elkezdeni?

2014. jún. 7. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tehetséges vagy, jó csapatba kerülsz és gyorsan fejlődsz, akkor nem késő. Egyik barátom focistaként kezdte, és a magassága miatt 16 évesen állították át kosárlabdára (addig nem nagyon játszott). Ma egy magyar NB1-es kosárcsapatban alapember. Kiderült hogy tehetséges, és nagyon gyorsan tanult.

Szerintem a kézilabdánál is lehetséges.

2014. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm ezt a választ!! :)
2014. jún. 7. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell ennyire előre gondolkodni. Tedd fel a kérdést magadnak, hogy miért akarsz játszani. Azért mert szeretsz és boldoggá tesz, vagy azért mert egyszer profi élsportoló akarsz lenni? Az utóbbira kevés esély van, még akkor is, ha nagyon tehetséges valaki. Viszont elkezdeni egy sportot önmagában soha sem késő. Ha boldoggá tesz, hogy játszhatsz, akkor miért ne kezdenéd el? Elkezdeném 20 évesen is, ha nagyon szeretném csinálni.
2014. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem akkor szeptembertől megpróbálom az iskolában :)
2014. jún. 8. 18:45
 5/7 anonim válasza:
Nem, nem késő elkezdeni én is most kezdtem el 3 hónapja és már a kezdőcsapatban is meg-meg fordultam . Szóval semmit sem lehet későn elkezdeni , minden rajtad múlik , csakis rajtad, a szorgalmadon. :D Remélem segítettem.
2014. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is pont 4 hónapja ,hogy elkezdtem. 2 hónapra rá már kezdő csapatban voltam, szóval minden rajtad áll. Nem késő én is 15 évesen kezdtem el.Ha teljes erő bedobással csinálod és oda is figyelsz mindenre akkor gyorsan fogsz fejlődni.

Remélem segítettem.

2014. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 10 évesen kezdtem olyanokkal akik már 4 éve csináltak és éve nőttek fel. Hamar össze szoktunk
2014. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!