Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 évesen nagyon késő elkezden...

13 évesen nagyon késő elkezdeni focizni (kapuskodni)?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ismertek olyat aki kb. ennyi évesen kezdett el focizni és mégis nagy sztár?

2014. máj. 29. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne fektess bele a fociba. Kevés emberből lesz nagy sztár, magyar focistából meg... Előbb leszel híres fizikus, mint sztárkapus.
2014. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy sztár, persze. Nekem pl. Cassilas jó barátom volt általánosban, azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Ne azért ne próbálj meg versenyszerűen kapuskodni, mert késő, hanem azért, mert esélyed sincs.Egyszerűen fölösleges magyarázni. Hacsak nem vagy tényleg NAGYON jó, de akkor anélkül is csinálnád, hogy kiírnál egy kérdést ide.

2014. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is annyi vagyok, és most kezdtem. Szerintem bárkiből lehet még bármi, csak célokat kell keresni, nem kifogásokat. Én pl. arra ösztönzöm magam. Én is kapus próbálok lenni, de nem is az a gond hogy béna vagyok, egyszerűen midig összekeverem a szabályokat. Te mennyi idő alatt tanultad meg az összeset?
2014. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!