Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 18 évesen elkezdeni focizni?

18 évesen elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Középsuli után vagyok, késõn eszméltem. Csapatban soha nem játszottam, amúgy sokat, és megy is. Van esély valamit elkezdeni komolyabb szinten? És ha igen hogyan?

2014. máj. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el komolyabb szinten nincs. Bár semmi sem lehetetlen, de ne várd, hogy 3-4 év múlva kezdő leszel a kispestben. Bár belegondolva amekkora idiótákból és falábúakból áll még esélyed is lehet. :D De viccet férretéve maradj az amatőr focinál ennyi idősen ha tehetséges lennél már valaki rájött volna.
2014. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem elvenni akarom a kedved próbálkozz nyugodtan ha van lehetőséged. Előszőr valami kisebb csapatnál ha vidéki vagy akkor a helyi nagycsapat edzésére is lejárhatnál. Ha városi akkor valami hasonló.
2014. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megyeibe még simán jó lehetsz talán még nb3 ha télleg annyira ügyes vagy , hidd el azoknak is megvan a maga hangulata
2014. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tobben mondtak mar hogy miert nem megyek csapatba. Elbasztam, most jottem ra, jo szar erzes, nem lesz belolem senki.
2014. máj. 28. 16:44
 5/6 A kérdező kommentje:
De azert koszi, lehet elkezdek valamit, hatha.
2014. máj. 28. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire önkritikus , keress egy csapatot és küzdjetek a célokért :D
2014. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!