Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nike Hypervenom vagy Mercurial...

Tudor584 kérdése:

Nike Hypervenom vagy Mercurial focihoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik mire jó és hogy melyiket válaszzam. Az a fontos, hogy stoplis legyen.


Hypervenom:

[link]


Mercurial: [link]


Előre is köszönöm!



2014. jún. 3. 22:42
 1/4 anonim válasza:
mind a kettő műanyag stoplis tehát szerintem kb mindegy.amelyik jobban tetszik vagy ha van lehetőséged felpróbálni akkor azt vedd meg amelyik számodra kényelmesebb és jobban érzed magad benne.haveromnak hypervenom van terem változatban és szerinte ku...va jó cipő.
2014. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A!)renaline válasza:
nekem egy hypervenomon van nekem egész kényelmes igazából mercuriált nem volt szerencsém kipróbálni szerintem a hypervenom a jobb de a mercuriál is nagyon jó
2014. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem pont ilyen mercurialom van terembe és ilyen hypervenomot van stoplisba hát éves azt mondom amelyik jobban tetszik (A mercurial könnyebb a hypervenom talán pontosabb szélesebb.)
2014. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagyis énis
2014. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!