Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A bukmékerek szerint Argentína...

A bukmékerek szerint Argentína miért esélyesebb a vb-re, mint Németország?

Figyelt kérdés
Az egyik online fogadóiroda 5.5-szörös pénzt fizet argentin siker esetén, míg a németekére már 7-szeres szorzó van. Náluk még a spanyolok is esélytelenebbek. Én úgy tudom, az argentinok védelme katasztrofális, és normális kapusok sincsen. Akkor miért ők a második legesélyesebbek Brazília után (3.75).

2014. máj. 30. 22:46
 1/2 anonim válasza:

A VB Dél-Amerikában lesz, ez nagy for az ottani csapatoknak. Argentína olyan támadó szekcióval rendelkezik, mint senki más, a középpálya is elég stabilnak mondható szerintem.

Elöl Messi - Agüero - Higuain egy Di Mariaval megtámogatva, ha ők jó formában vannak ki állítja meg ezt a szekciót? Mögöttük két intelligens vkp, Mascerano és Gago. Szerintem így védekezésben is meglesz az egyensúly. Masce eredeti pozíciója ez, nem védő mint amit a Barcában kényszerből játszott, Gago pedig miután visszament a sok sérülés után Argentinába egy kiváló idényt hozott le.


A védelem valóban nem a legerősebb, de az elég merész túlzás, hogy katasztrofális. Bal bunkóba Zabaleta tökéletes, az egyik középső védő Garay lesz, aki szintén teljesen jó és kiváló idényt futott. A másik két védőposzt gyengébb, középső védő még szerintem Frederico Fernandes lesz, de Ottamendinek is lehet esélye odakerülni(Remélem Demichelis nem kerül oda). Egyik sem klasszis szint, de azért a közepes szintet bőven megütik. A legnagyobb gond a jobb bekk posztja ott valószínű Rojo kezd a Sportingból, az alternativája Bassanta lehet. Szerintem ez az egy poszt igazán gyenge náluk. Kapus Romero lesz, hát tény ő se világklasszis kapus, az mondjuk a kapitány hülyesége, hogy nem vitte ki Willy Cabelerot, aki idén a spanyol liga egyik legjobb kapusteljesítményét hozta le.


Minden együttvéve, azért szerintem nem eretnekség ez az odds így.

2014. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nos, a focivébék történetében még egyszersem nyert európai csapat VB-t amerika területén. És ez fordítva is igaz, A délamerikaiak sem nagyon tudnak nyerni európában, csak egyszer, 1958ban tudott vb lenni brazília svédországban.


de amúgy, ha ennyire elégedett vagy a németek oddsával, akkor tedd meg őket :D halott pénz.

2014. máj. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!