Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csinálhatott Varane a...

Mit csinálhatott Varane a Real-Athletico meccs végén?

Figyelt kérdés
Mi volt az, ami miatt még Simeone is Varane-t hajkurászta? Még csak vissza sem játszották, de érdekeln, hogy mi lehetett O.o
2014. máj. 24. 23:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Azt nem fogod megtudni hogy mit mutogatott de ha nem érted hogy miért nézzen magába akkor nem vagy fan csak egy 12 éves gyerek aki épp a felkapott csapatnak szurkol.


A második részre meg inkább nem reagálok ha valaki azt mondja hogy itt a Real könnyen győzött meg jobban megérdemelte az vagy nem látta a meccset vagy mint ahogy írtam egy sz*ros divatdrukker."


Szóval nem írtál ilyet? :D lapozz csak vissza.

2014. máj. 24. 23:59
 12/19 A kérdező kommentje:
Gondolj már bele egy kicsit, hogy miket írsz.. letagadod azt amit pár bekezdéssel feljebb írtál. Ilyen emberek minősítenek másokat, beszarás.
2014. máj. 25. 00:00
 13/19 anonim ***** válasza:
Még jó hogy írtam hogy vagy nem láttad vagy divat vagy nálad a vagy szócska mit jelent?
2014. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 reptoid ***** válasza:
Szerintem holnap valamelyik híroldalon biztosan fent lesz. Nso-n tuti, ott még abból is hírt csinálnak, ha valaki tüsszentett egyet meccs közben.
2014. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 reptoid ***** válasza:

[link]


Meg is van.

2014. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja, olvastam már róla cikket, videót is láttam róla. Annyi volt, hogy Varane odapasszolta a labdát Simeonenak, de még csak nem is erősen. Oké, hogy kikaptak, de ettől még felesleges volt így reagálnia, ezt még ő maga is elismerte.
2014. máj. 25. 12:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Jaj de nagy Atletico szurkoló itt mindenki, de még a nevüket sem tudjátok leírni.. Amúgy Simeone előtte is nagyon ideges volt, még a hosszabbítás közben is reklamált a +5 perc miatt, beszaladgált a pályára, a labda odarúgása gondolom az utolsó csepp volt neki. Nem értem miért kellett Varane-nak ezt csinálnia mondjuk..
2014. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 nikicicaaaa válasza:
Nem hinném hogy Varane átgondolta a dolgokat.Gondolhatok már bele,22 éves,nagyszerű játékos és bl-t nyert.Nem volt szép amit csinàlt de bocsánatot kért.hibázni emberi dolog,és veszteni is tudni kell.Hala Madrid
2014. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem nem helyes.:(
2017. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!