Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csinálhatott Varane a...

Mit csinálhatott Varane a Real-Athletico meccs végén?

Figyelt kérdés
Mi volt az, ami miatt még Simeone is Varane-t hajkurászta? Még csak vissza sem játszották, de érdekeln, hogy mi lehetett O.o
2014. máj. 24. 23:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Elég szégyen volt hogy mutogatott egy összevásárolt sz*r banda alig bírt az Athleticoval nagyon sajnálom hogy ők nyertek Varane meg magába nézhetne.
2014. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De miért nézhetne magába? Csak mert nem tudom, hogy mit csinált.


Amúgy nem akarok nagyon belemenni, de azért az Athletico eléggé lebőgött.. és az, hogy alig bírtak velük, az is csak az enyhén szólva fura taktikájuknak köszönhető. A Real megdolgozott a címért. De elismerem, hogy az Athletico is nagyon keményen és jól játszott, de ez most nem jött be.

2014. máj. 24. 23:34
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Atleti jobban megérdemelte volna. De hát Cakür is bíró volt, nomeg az uefa-nak jobb, hogy a real nyeri. Ez a mai foci.
2014. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

Azt nem fogod megtudni hogy mit mutogatott de ha nem érted hogy miért nézzen magába akkor nem vagy fan csak egy 12 éves gyerek aki épp a felkapott csapatnak szurkol.


A második részre meg inkább nem reagálok ha valaki azt mondja hogy itt a Real könnyen győzött meg jobban megérdemelte az vagy nem látta a meccset vagy mint ahogy írtam egy sz*ros divatdrukker.

2014. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
18%
Valamit beszolt Simeonenak Varane.Athletico megerdemelte volna,nagyon jol jatszottak.Azon az 5 percen mulott amit az a ro..dt biro hosszabitott.
2014. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nekem ez a véleményem, neked ettől még lehet más.. nem vagyunk egyformák.


Attól, mert még nem vagyunk egy véleményen, mindjárt egy szaros divatdrukker vagyok? Csak jobban szeretem a Realt és jobban tetszett a játékuk. Ja és 12 éves is elmúltam már rég. Amúgy hiába személyeskedsz, én nem fogok ;)

2014. máj. 24. 23:44
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem személyeskedtem pont nem izgat ki vagy és kinek szurkolsz csak felbasz hogy a sok idiót* körbeugrálja a Real-t amikor 1 milliárdból építették a csapatukat míg az Athletico 76 millióból.
2014. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 azért az 5 perc hosszabítás abszolút reális volt.. 2 perces levánszorgások meg hempergések után igazán passzolt az az 5 perc.
2014. máj. 24. 23:46
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 a személyeskedés nem azt jelenti, hogy érdekel, hogy ki vagyok. Hanem azt, hogy minősítessz miközben egyáltalán nem rólam szól a történet. Egy Realos cuccom nincs, meg ilyesmi, csak meg szoktam nézni a meccseiket és szimpatikus a csapat. Ennyi. Az Athletico valóban jó csapat és tiszteletre méltó, amit abból a viszonylag kevés pénzből összehoztak. Soha nem is írtam az ellenkezőjét.
2014. máj. 24. 23:50
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem írtam hogy az vagy hanem azt írtam hogy aki nem ismeri el az Athletico-t az divatdrukker de mivel magadra vetted így egyértelmű hogy az vagy.
2014. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!