Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van értelme elkezdni kosárlabd...

Van értelme elkezdni kosárlabdázni?

Figyelt kérdés
15 éves lettem pont ma 185 cm 61 kg-os fiú vagyok és nagyon ügyesen kosarazok.Gondoltam elkezdek kosarazni egy jobb csapatban,meg is kerestem az edzők telefonszámát korosztály stb.......Viszont nem tudom hogy érdemes e még elkezdi?Nagyon szeretnék elkezdni de nem vagyok biztos benne hogy sikerülne bejutnom mivel sokak szerint már idős vagyok hozzá :(

2014. máj. 18. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz kosarazni annyira, hogy az tényleg jól lefedje az alapokat, akkor állj neki. Közhelyes kicsit kosaras berkekben, de Dávid Kornél is 16 évesen kezdett, aztán NBA-ig jutott. Ha megvan a motiváció, akkor tessék jelentkezni. :)
2014. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit értesz alapok alatt?Dobás technika,labdavezetés stb?
2014. máj. 18. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Passzolás, visszazárás, 1-1, emberfogás, zónázás, betörés, szabályok pontos ismerete, stb.

Ebből nem kell mindent tudni, de minél átfogóbb ismereted van, annál gyorsabban fel tudsz zárkózni. Egy csapatnál nem az a tudás, ha tudsz dobni, vagy pattogtatni, hanem ha tudsz másokkal együtt, eredményesen játszani, és az a lényeg, hogy neked már nagyrészt csak azt kelljen eltanulnod. Ha nem azzal töltöd az időt, hogy mit hogyan kell csinálni, akkor sokkal könnyebb a beilleszkedés :)

2014. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszöönöm :')
2014. máj. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!