Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 éves vagyok, lány, és...

13 éves vagyok, lány, és nagyon jól védek. (foci) Többen célozgattak rá, hogy menjek futballakadémiára. Szerintetek lenne értelme?

Figyelt kérdés

#lány #futball #kapus #fociakadámia
2013. jún. 19. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
XD
2013. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást!
2013. jún. 20. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Momsmé, ez is egy vélemény. :D
2013. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értékelem ezeket is,csak a válaszadó agyszintjét tükrözi :)
2013. jún. 20. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Végülis női foci is létezik, csak nem olyan népszerű. Esetleg próbáld ki magad kézilabda kapuban és ha kézis leszel akkor annak több az értelme mint a focinak...
2013. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem van értelme, vannak akik ebből élnek, és ha tényleg tehetséges vagy, akkor könnyű lesz. amúgy is így könnyű feljutni az első osztályba, hiszen kevés női focista van. ha tényleg szereted, akkor menj akadémiára, lehet, hogy a végén elvisz egy nagy csapat (akár külföldi), és akkor ez lehet a munkád :D
2013. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os,megmentettél.Most tűnt fel,hogy mennyire jó érzés,ha normális választ adnak egy kérdésre.Nagyon köszönöm.
2013. júl. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!