Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék olyan magasra...

Zaly kérdése:

Hogyan tudnék olyan magasra szökni, mint az NBA játékosok? Esetleg egy edzés módszert tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudni zsákolni, de ugye, ahhoz fel kéne tudjak szökni 3 méterre, mivel alapból 188cm magas vagyok ezért úgy gondoltam, hogy a magasság csak előny és ez elérhető lenne, csak nem tudom milyen fajta edzéssel (a lábedzéssel b*meg kommentekkel kiméljetek...)Természetesen a 3 métret ugy értem, hogy a kezem van olyan magasban.

2014. ápr. 24. 15:02
 1/4 anonim válasza:
Több féle edzésterv is van pl az AirAlert, csak nekem azzal annyi bajom volt, hogy 1 hét után elkezdett fájni a térdem. Én a guggolást ajánlom, hiszen az ugráshoz a comb és farizmok kellenek leginkább, valamint a Plyometrics nevű gyakorlatot (Youtube-ba ha beírod rengeteg találatot hoz) valamint nem csak erősíteni kell, hanem az erőnlétet is javítanod kell (pl futás/ugrókötél)
2014. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugrókötél, lépcsőzés, guggolás, székre/zsámolyra fel-le ugrálás (akár lábsúllyal), vádlizás (lépcsőfokra, vagy valamire felállsz úgy, hogy a talpad első fele/harmada legyen rajt, és felnyomod magad lábujjhegyre, majd vissza), biciklizés. Emellett fejleszthető az ugró mozdulat is, a jó módszerrel is lehet javítani kb. tíz centit.
2014. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én úgy csináltam hogy mindennap lépcsőztem 15 percet és csináltam 100 guggolást.2-3 hónap után már ment a zsákolás 190 centivel.
2014. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Baszott sok edzés és kitartás. Spanom 174 és olyanokat töm mint én a 202 centimmel :D
2014. jún. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!