Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék egy kézzel...

Hogyan tudnék egy kézzel zsákolni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nem tudom egy kézzel szorosan megfogni a kosárlabdát ( úgy hogy tenyérrel lefele, lehet hogy a rövid ujjaim miatt) ,ezen lehet valahogy segíteni ? esetleg valahogyan "gyúrni" az ehhez kellő izmokra ? zsákolás megtanulásához segítő oldal linkjeit nagyon szívesen venném :) köszönöm :)

2014. ápr. 22. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kezes zsákolásnál nem fogják meg a labdát.

Vagy alulról feltolják majd amíg tart a labda lendülete behúzzák, vagy a már levegőben levő labdát húzzák be. De úgy nem szoktak zsákolni hogy felülről megfogják a labdát és úgy ugranak föl vele.


(youtube tele van zsákolós videókkal)

2014. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egy kiváncsi válasza:
egy ideje űzöm ezt a sportot 190cm és 16 éves vagyok lazán zsákolok 2 kézzel is :D de egy kézzel sokkal könnyebb én értem h mire célzol az előttem szólónak részben igaza van de 100% hogy youtube-on is vannak akik ugy zsákolnak ahogy leírtad . . . amugy a legfontosabb hogy ugorj minél magasabbra aztán 1 kézzel meg 2vel is lazán tudsz akkor zsákolni valóban nézz youtube-on zsákolásos videókat és javaslom h google-n keress rá calisthenics gyakorlatokra amelyekkel tökéletesen megedzheted a zsákoláshoz szükséges izmokat :)
2014. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!