Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madrid, Ronaldo?

A Real Madrid, Ronaldo?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észere, hogy amióta elment Murinho elment a Real Madridból, sorra veszítik el a meccseket... De pezeg amikor még ő volt az edző... Sorra azt lehetett hallani, hogy nyertek... Na jó, tudom, hogy azért a fizetése is közrejátszott Murinhonak... De akkor is...


Szerintetek???



Ja a másik kérdésem meg az, hogy ha még Ronaldo is elmenne, akkor szerintetek is vége lenne??



#Real Madrid #Ronaldo #foci... Stb.
2014. márc. 28. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát nem jött be a tippem :D
2014. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Én úgy vettem észere, hogy amióta elment Murinho elment a Real Madridból, sorra veszítik el a meccseket... De pezeg amikor még ő volt az edző... Sorra azt lehetett hallani, hogy nyertek... Na jó, tudom, hogy azért a fizetése is közrejátszott Murinhonak... De akkor is... "

Milyen sorra veszitik el a meccseket? A barca es a sevilla ellen veszitettek csak, elotte meg egy 31 meccses veretlensegi szeriajuk volt. Itt van aprilis eleje, a bajnoksagban 3 pont a hatrany az atleticotol, 2 a barcatol. tavaly mi volt? mar december elejen eluszott a bajnoksag. A kupaban dontozik a csapat, BL-ben is ott van. Mit vartal te vagy barki mas Carlo elso eveben? Triplazast?


"Ja a másik kérdésem meg az, hogy ha még Ronaldo is elmenne, akkor szerintetek is vége lenne??"

Minek lenne vege? Ronaldo elott is volt Real Madrid es utana is lesz.


"Ronaldot meg kezdik unni a realosok is. Komolyabb csapatok ellen becsődöl!"

Ez igaz volt ra az elso eveben, akkor tenyleg szar volt a komoly csapatok ellen. De azota hanyszor vette a hatara a csapatat. Mutass nekem egy jatekost aki mindig minden meccsen jol jatszik. Ronaldo is az evi 60 meccsbol 6 meccsen gyenge es maris adnak el sokan..


"Szerintem azért, mert nagynal hiszi magát egy kicsit.. Vagy nem?"

Igen, van egy kis egoja, de ez normalis. Ennek ellenere minden meccset meg akar nyerni, ha a tobbiek is ilyen mentalitassal lepnenek palyara, mar reg meglenne a 10. BL gyozelem is.

2014. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az igaz.... Nah, ennek az utolsó kommentnek volt a legnagyobb értelme :Đ köszi
2014. márc. 30. 17:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Látttad a Rayo ellen milyen jól mentek ? :D
2014. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ahha :D Nagyon nagy volt :D
2014. márc. 31. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!