Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lehet a baja a könyökömnek?...

Mi lehet a baja a könyökömnek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemreg kezdtem el kezilabdazni kb 5-6 honapja eleinte nem is igazan de olyan 3 honapja nagyon faj a konyokomtol felfele kb olyan konyok-vall kozepig a szallagom vagy izmom vagy nem tudom hogy mi de olyan szinten faj hogy nem tudom neha megfogni normalisan a labdat es mikor ellazitom a kezemet beremeg az egesz eleg szepen...eroset tudok dobni ezert is zavar nagyon hogy a fajdalom miatt neha nem jon ossze az amit szeretnek...melegiteni nem tudok ra mert nem tudom hogy hogyan lehetne azt a reszt...az edzonek meg nem szivesen szolnek finoman fogalmazva nem egy megerto tipus...szerintetek mi lehet a problema es ami a legfontosabb hogy mit csinaljak h elmuljon vagy legalabb enyhuljon a fajdalom?? koszonom a valaszokat elore es bocsi a helyesirasi hibakert csak sietek mert tenyleg fontos ez nekem!!

2014. márc. 15. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

hiába monddod azt, hogy nem megértő az edző, szerintem neki kéne elsősorban szólni, hogy figyeljen erre, mert akár komolyabb bajod is lehet tőle, szerintem ő pontosan tudni fogja mi a baj és hogyan lehet rajta segíteni


én is sportoltam, hiába hittem azt, hogy nem megértő az edzőm, az első olyan problémánál ami fájdalommal járt, felkerestem, és örült is neki

2014. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sportorvos.


első blikkre alagút szindróma.

2014. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!