Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok, kik fognak...

Mit gondoltok, kik fognak továbbjutni a BL-nyolcaddöntőkben?

Figyelt kérdés

Szerintem:

Manchester City-Barcelona: Nagyon erős csapat a City, de a Barcelona egy angliai döntetlen után szerintem győzni fog. 40-60%-ot mondanék.

Olimpiakosz-Manchester United: Nincs nagy formában a United, de az Olimpiakosz-t két meccsen meg fogják verni. 30-70%

Milan-Atletico: A Milan Seedorf érkezésével szerintem javulni fog, de az Atletico jelenleg sokkal erősebb mind védekezésben, mind támadásban, mind csapategységben. 35-65%.

Leverkusen-PSG: Nem jósolok nagy jövőt az idei BL-ben a PSG-nek, nem hinném, hogy elődöntőbe juthatnak, de a Leverkusen-nél erősebbek. 40-60%.



2014. febr. 17. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Galatasaray-Chelsea: Akármennyire nem szimpatikus Mourinho nekem, mégis jobb edző mint Mancini, és a Chelsea is jobb csapat a Galata-nál. Törökországban lehet esélyük, de összeségében szerintem a Chelsea jut tovább. 30-70%.

Schalke-Real Madrid: A Schalke nagy csapatok ellen nem remekel ebben a szezonban. A Real talán a legkönnyebb ellenfelet kapta, akit kaphatott. 30-70%.

Zenit-Dortmund: A Zenit-ből nem nézem ki, hogy kiejtené a Dortmundot, bár az oroszországi meccsen lehet esélyük. 35-65%.

Arsenal-Bayern: Ha jó napokat fog ki az Arsenal, képes lehet megszorongatni a Bayern-t, de ha nem, akkor sima Bayern győzelem lesz. 35-65%.

2014. febr. 17. 19:35
 2/3 anonim válasza:

City-Barca: a barca esélyesebb, a city formája már nem olyan jó mint a szezon korábbi szakaszában volt. Több alapemberük is sérült. Még ha fel is épülnek ezek a kulcsemberek, a formájuk nem lesz olyan mint volt.

OM-MU: A közepes menedzsernek is alig nevezhető moyes ellenére is a MU az esélyesebb.

Milan-ATM: Atletico sokkal esélyesebb.

Lever-PSG: Szintén egyértelmű párharc, a franciák (arabok) javára.

Galata-chelsea: Chelsea sokszor bukik, ha esélytelenebbekkel játszik. Ez ebbe a párharcba is benne van, de azért ők az esélyesek.

Schalke-Real: Egyértelmű megint, valszeg kettős győzelemmel.

Zenit-Dortmund: Megint egyértelmű.

Arsenal-Bayern: kettős győzelemmel Bayern.

2014. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A City-Barca meccsen kívül mindegyik meccs papírforma. Viszont ezen a meccsen, bármi megtörténhet. Ha a Barca úgy fog játszani, mint 1 éve a Milan ellen (4-0), akkor egyértelmű, hogy nyernek, ha fásultak lesznek, akkor nagy bukás lesz a vége. A meccset az fogja eldönteni, hogy melyik védelem fog többet hibázni. A továbbjutás pedig szerintem Manchesterben fog eldőlni.
2014. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!