Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy hívnak egy bizonyos NBA...

Hogy hívnak egy bizonyos NBA játékost?

Figyelt kérdés
a Boston Celtics-nél játszott - talán a '90es években -, szőke, fehérbőrű volt, és az egyik All Star zsákolós versenyen egy látványos mutatványt adott elő. A mutatványa:(nem emlékszem pontosan, pár napja mesélték nekem) szóval, rádobja, megfordul, és egy V-t mutat az ujjával, mielőtt bement volna a labda, ezzel jelezve, hogy kosár

2014. febr. 6. 20:29
 1/8 A kérdező kommentje:
esetleg ha valaki videót is tud, küldene ?
2014. febr. 6. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Fúúú azt hiszem tudom kire gondolsz.. De ha megkínzol sem jut eszembe a neve ilyen későn :) Ha beugrik megírom mindenképpen, addig passz.
2014. febr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Larry Bird ugrott be elsőre, de fogalmam sincs, hogy ő-e az. :D
2014. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyöngyössy Ádám válasza:
Larry Bird,ez biztos
2014. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Josey válasza:

Nem, biztosan nem Larry Bird. Bird '92-ig játszott, vissza is vonult: eléggé sérülékeny volt már akkor. Zsákolóversenyen sohasem indult, nem volt olyan kaliber sohasem. A hárompontos az már egészen más, ezt három alkalommal is megnyerte. ('86-'88.)


Bostoni játékos, két alkalommal nyerte meg a zsákoló versenyt. Dee Brownról ('91) és Gerald Greenről ('07) van szó. Egyik sem fehér. Indult még Greg Minor is ('96), de kiesett, ő nem mutat "V"-t.


'90-es évekből, ezek a fehér, valamire való Boston játékosok jutnak eszembe. Összesen kettő. Nem sok. Kevin Mchale ('80-'93-ig), Dino Radja. ('93-'97-ig.) Mindkettő komoly arc volt - pláne Mchale -, de egyik sem zsákoló-érett.


Szóval vagy nem bostonos és/vagy nem nyolcvanas vagy kilencvenes évekbeli az ürge.


Ha rátalálok, megírom.

2014. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
időközben kiderült, 3 pontos dobásról van szó, és ha minden igaz Larry az, de a videót valaki megtalálja, és elküldi, jó fej lesz :D
2014. febr. 21. 17:26
 7/8 Josey válasza:
Ha már tudod hogy Larry Bird hárompontosdobó versenyéről van szó, egyszerű a megoldás. Keress rá Youtubeon. Hidd el, mindegyik fent van. ( Megsúgom, én megnéztem. De dolgozz érte egy keveset: az egy dolog hogy rákérdezel, melyik az. De az, hogy linket is vársz...)
2014. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gondoltam van olyan rendes ember itt az oldalon, aki érti az ember kérését, és az hogy eddig nem kerestem rá, az itt nem kell foglalkoztatni senkit
2014. febr. 23. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!