Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki egy hosszú leírásban...

Valaki egy hosszú leírásban felvilágosítana a mai NBA sztárokról és a jobb csapatokról?

Figyelt kérdés
Persze tudok pár nevet ( Carmelo Anthony, LeBron, Wade).Csapatoknál pedig azt szeretném tudni hogy melyik csapat erősebb melyik hogy áll?
2014. jan. 18. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor... Először is vannak a nagy esélyes csapatok.


Miami Heat

Két utolsó évet bajnokként lehozták, nagyon készülnek a triplázásra, a csapat fő magja a Lebron-Wade-Bosh hármas, akik mellé szépen beépítették a többi csapattagot (Chris Andersen, Mario Chalmers, Ray Allen, stb). A taktika kb ez volt az utóbbi években, hogy évente 2-3 cserét odahoztak, akit elég szépen beépítettek a keretbe, és a végén behúzták a címet.


Indiana Pacers

Keleti fő rivális a bajnoki címért. Tavaly eléggé megszorongatták a Miami-t a rájátszásban, idén is feltehetően erre készülnek. Paul George, Roy Hibbert, Lance Stephenson alkotja leginkább a magot idén. Atletikus, magasabb szerkezetű játékuk van, ami nagyon nem fekszik a Heat small-ball-jának, úgyhogy idén is lesznek ott jó csaták.


San Antonio Spurs

Tavaly döntőztek a Heat ellen, és szerintem csak a (bal)szerencsén múlt, hogy nem ők húzták be a gyűrűket. Duncan, Parker, Ginobili, az öregek, melléjük nő fel a Tiago Splitter, meg a Leonard. Leonard 1-1-ben egyik legkeményebb védő, rágta a Lebron fülét rendesen. Szerintem idén is ott lesznek főcsoportdöntőben minimum.


Oklahoma City Thunder

Russel Westbrook, Kevin Durant, Serge Ibaka a mag, most hogy RW nem játszik, Reggie Jackson nagyon tetszetősen lép fel, Durant meg hányja a pontokat (ma éjjel dobott 56-ot). Jó csapat, bár a Kendrick Perkins nagyon nem illik oda center posztra. Ott lehetnek valahol a főcsoportdöntő körül, de igazából meglepne ha döntőznének. Inkább az a 2-3 meccses csapat nálam.


Portland Trail Brazers

Sok embert meglepett az idei kezdésük szerintem. Megmutatták, hogy beérett ez a csapat. Lamarcus Aldridge, Damian Lillard, a két legnagyobb sztár, de mint csapat is elég szépen fellépnek idén (Matthews, Batum). Védekezésbe beleférne még egy kicsi, bár 109 átlag dobott ponttal lehet nyerni egy kicsit lazább defense-zel is.


És akikre figyeljünk oda!


L.A. Clippers

Csak összeáll ez a csapat, de még nagyon forr az a játék összefele :)

Megjött a Doc Rivers edzőnek, pályán sztárok, Blake Griffin, Chris Paul, Jamal Crawford, DeAndre Jordan-ből játékost faragtak. Mégse gondolok rájuk úgy igazán döntőre esélyesként, hullámzik még azért egy kicsit, de jó lesz ez.


Houston Rockets

Hát nem tudom itt mennyi probléma van (érted, Houston - probléma... höhö... hagyjuk :D:D).

Odavitték a Dwight Howard-ot, Jeremy Lin-t, Asik-ot, Harden-t, nyernek nagy nevek ellen, kikapnak kisebb nevektől... Hullámzik, de megszorongathatnak pár csapatot azért a play-off-ban.


Brooklyn Nets

Na itt megint összevásárolták a fél világot. Pierce, Garnett, Kirilenko, Deron Williams, Jason Kidd edzőnek.

Elég döcögősen kezdett a dolog, de mostanában azért megindul a csapat. Ha a play-off-ig nem ingadoznak nagyon, akkor azért figyeljen oda a világ.


Golden State Warriors

Stephen Curry, Klay Thompson, Andre Iguodala, Bogut.

Jó kis csapat ez, jó nézni. Nem érdemes a triplavonalon belül védekezni, mert szórnak, de nagyon. Tavaly megszorongatták a Spurs-t a play off-ban, idén is ilyen kamikáze akciók lesznek véleményem szerint.


Akiket jó nézni.


Sacramentot érdemes, volt egy kis keretváltozás. Rudy Gay, Demarcus Cousins, Isaiah Thomas. Alakul ott valami. Idén már nem nagyon kerülnek szerintem playoff közelbe, de élvezetes, sok pontos meccseket tolnak mostanában, szorongatják a nagyokat is.


Phoenix Suns

Mindenki azt hitte, hogy végigverik őket idén. De valamiért nem, működik a dolog. Playoffban valószínűleg elvéreznek (ha egyáltalán megmarad a legalább 8. hely), de ennek ellenére ők is cibálták már néhány oroszlán bajszát idén.

2014. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huu:D nagyon kösz:D eléggé lemaradtam az NBA-vel. Lakersel mi a helyzet?:D
2014. jan. 19. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon legyengültek sajnos (Boston fan-ként mondom ezt)

Kobe lesérült, visszajött, próbált belerázódni, visszasérült, Gasol próbálja húzni a szekeret a Steve Blake néha fellép mellé, a fiatalok meg próbálják megoldani ami rájuk jut, néha elég látványosan. Jobban inkább a kiscsapatokkal játszanak jó meccseket, most meg sikerült fogni a Bostont tegnapelőtt éjjel. Karácsonykor megszorongatták kicsit a Miami-t, de valahogy nem az igazi a Lakers. Jövőre szerintem bevásárolgatnak rendesen. :)

2014. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!