Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek róla, hogy...

Mi a véleményetek róla, hogy Hitzlsperger bejelentette, hogy meleg, bátorítani akarja a többi meleg sportolót is a beismerésre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy amíg valaki a farkát nem az én seggembe akarja verni, semmi közöm hozzá.
2014. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A melegeket nem kell általánosítani.


Egy meleg tanár nem fog kikezdeni egy ötödikes kissráccal, ugyanúgy, mint egy női tanár sem fogja megrontani Pistikét :)


Azt jónak látom, hogy bátorítsa a többi embert a bejelentésre.

2014. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem erről van szó. Ő sem aktív focistaként jelentette be, hogy az, vajon miért? Gondolj már bele, ha valaki felvállalná mit művelnének vele az ellenfél szurkolói? Akár meg is támadhatnák. Az egy dolog, hogy te vagy én, modern felfogásúak vagyunk, de a fociszurkolóknak egy jelentős magja egyáltalán nem az, sőt.
2014. jan. 9. 19:48
 4/7 anonim válasza:

Valószínűleg azért jelentette be akkor, amikor nem aktív sportoló, mert akkor a karierrjének vége lett volna valahogy úgyis. Viszont ez meg ösztönző lehet a többieknek.

Igaz, a sportrajongók többsége Magyarországon nem nagyon modern felfogású. Vagyis inkább jobbos fajta, de én az arany középutat tartom helyesnek, de nem akarok elkanyarodni a témától :)

2014. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag ösztönzi a többieket, hogy vessenek önkezűleg véget a karrierjüknek?
2014. jan. 9. 22:52
 6/7 anonim válasza:
Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy ő kivel boldog, így csak az a véleményem, hogy élje az életét boldogan és szeretettben, ahogy a többi ember, de jó dolog, hogy felvállalta, azért nem lehetett könnyű, és még rengeteg meleg focista van.
2014. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez még mindig kényes téma, nem csoda hogy várt a pályafutása befelyezéséig. Az optimális az lenne, ha nem kéne coming out-olni, hanem mindenki azt csinálná amit akar és nem lenne belőle ügy. De a jelenlegi viszonyok között bátor dolog, hogy elmondta.
2014. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!