Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Te érted a rugby vagy a...

Te érted a rugby vagy a baseball szabályait?

Figyelt kérdés
Én képtelen vagyok megérteni.
2014. jan. 6. 14:20
 1/10 Szergej55 ***** válasza:
A baseballét nem ismerem, a rögbiével ismerkedtem, nagyjából világos, de azért nem 100%-ig. Például a tolongás és büntetések kiszabása nem igazán van meg.
2014. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Evele123 ***** válasza:
A baseball annyira világos csak, hogy a 2 csapatból az egyik a dobó a másik megpróbálja elütni a labdát. A többi csapattárs a pálya különböző pontjain állnak. Aki elkapja a labdát, szintén az ütő ellenfele, ő ad tanácsokat a dobónak (csavart labda, alacsonyabb, magasabb dobás). Ha az ütőjátékos nem tudja elütni a labdát, hibának számít (sztrájk - strike - vagy mi). Ha elütötte a labdát, el kell kezdenie körbeszaladni a pálya kijelölt részeit (fehér műanyag négyzet alakú "bázisok"), rá kell lépnie vagy meg kell érintenie. A legjobb dolog a hazafutás, az ér a legtöbbet. Ennyit jegyeztem meg belőle.
2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet ilyen bonyolult ez a játék nekünk magyaroknak. Ott meg gyerekek is játszák. Nekem csak kinectben van mindkettő és próbálok játszani velük, de nem megy, sík hülye vagyok hozzá. Próbáltam a neten is elolvasni a szabályokat, de nem ÉRTEM . :(
2014. jan. 8. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
rögbit egész könnyen megértettem (alapokat), de a basebal... volt baseball játékom PS2-re, de abból se tanultam meg, csak körbe körbe futkároztam az emberrel :D
2014. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Persze hogy ertem a rogbit, a legkiralyabb sport.
2014. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de legalább akkor azt áruld már el, hogy mitől király, mi a jó benne?
2014. febr. 3. 13:00
 7/10 anonim válasza:
Az a baj, hogy sokan úgy vannak a baseballal, hogy bonyolult, úgy se fogják megérteni és meg se próbálják.Ha meccseket akkor egy idő után le fog esni mi miért van, de én inkább ajánlom az MLB 2k12-t.Mikor elkezdtem semmi nem volt tiszta, de egy két nap után már szinte mindent tudtam a szabályokról, és egyáltalán nem olyan bonyolult mint amilyennek a legtöbben gondolják. ;)
2014. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Viki a rögbis válasza:
A rögbi legfontosabb szabálya, hogy csak hátra fele szabad passzolni, és a játék lényege, hogy a labdát az ellenfél célterületére juttasd. Tömören Kb. ennyi, de ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok ;)
2014. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A baseball szabályait értem, a rögbiét nem. De az nem is nagyon érdekel, elvagyok én az amerikai focival.
2014. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A baseball faék egyszerű sport mint az amerikai sportok általában. A rugby már kicsit komplexebb, de igazából az is csak foci csak kicsit másképp. Meg sok variáció van, pl egy büntetőt négyféleképpen lehet elvégezni.
2018. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!