Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Messi vagy C Ronaldo?

Messi vagy C Ronaldo?

Figyelt kérdés
én azt mondom hogy mindkettő valamiben jobb a amásiknál mert szerintem messi ahogy bemegy akár 5 ember kozé és kihozza onnan a labdát azt csak ő tudja és csak ő meg ahogyan vezeti a labdát akár 4 5 emberen keresztül az is egyedülálló ezért tudásilag ő a jobb nem is beszélve a passzairól de ronaldo is jobb sok dologban mint messi Pl: sebesség rúgótechnika fejelés erő szabadrúgás egyébként abba ő a legjobb de messi tobbet tud ronaldó biciklicselei szenzációsak de iet láttunk már korábban a brazil ronaldótól ronaldinhótól rivaldótól robinhótól zidanetól de ilyet mint a messi talán csak maradonától de messi max 2 aranylabdát érdemelt volna és messi még lusta is meg gyenge meg egylábas és ronaldó jobbal ballal nagyon jó de azért messi a jobb [ Milános vagyok nem hazabeszélek]

2014. jan. 5. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Egyértelműen Ronaldo Messi-t csak kiszolgálja a Xavi-Iniesta.Fabre trió nem tud egyedül helyzetet kialakítani míg Ronaldo bármikor leküzd 4-5 védőt önerőből is.

Emellett technikailag Ronaldo sokkal képzettebb és fizikumban is jobb arról nem is beszélve hogy milyen szinten atléta teste van míg Messi csak egy kerti törpe!


Úgyhogy összefoglalva Ronaldo sokkal jobb csak Messi-t körbenyalják és mondom ezt úgy hogy Manchester United fan vagyok ergó utálom mindkettőt!

2014. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Unalmas
2014. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ki a szart érdekel?
2014. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már abba ezt a szánalmas hasonlítgatósdit.
2014. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: Hacsak nem vagy homár, mégis miért fontos neked, hogy CR jobban néz ki, mint Messi. A Barcában intelligens játékosok játszanak, akiknek nem kell 100 méteres sprinteket lefutniuk és 1,5 m magasra ugraniuk, mert ésszel játszanak. Két külön stílusú játékos. Az egyik egy klasszis labdarúgó, a másik egy élő legenda. Btw nagy MU divatdrukker lehetsz ha utálod Ronaldot. Tudod mi mindent adott szeretett klubodnak? :-)
2014. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg unalmas már ez az összehasonlítgatás, 2-3 éve még volt értelme, de ma már fárasztó.
2014. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyértelműen Messi, sokkal jobb játékos (az aranylabdája is több!) RONALDO CSAK EGY LIBA.
2014. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Suvorov ***** válasza:
miafrancnak kell már eszt állandoan megkérdezni?mást nem ismertek ezen a 2n kivül? csicska divatmajomok
2014. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5,

Azért írtam a testét mert sokkal atletikusabb,erősebb és strapapíróbb mint a kertitörpe jó lenne ha tudnál szöveget értelemezni homika!

2014. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7,

Az aranylabda semmit nem ér csak magamutogatás!

2014. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!