Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak szerintem röhejes ez a...

Csak szerintem röhejes ez a Blatter vs Ronaldo ügy?

Figyelt kérdés

Én se bírom Blattert, de nem mondod olyan súlyos dolgokat hogy így felkapják a vizet. Meg mi ez, hogy Perez levelet írt Blatternak, hogy kérjen bocsánatot? Ő mit szól bele? Mit képzelnek a Real Madridnál magukról az emberek? Ronaldo szent és sérthetetlen? Hagy döntse már el Blatter, hogy miért és kitől kér bocsánatot.

Ronaldo is fb-n játssza a sértődöttet, ez profi hozzáállás?


2013. okt. 30. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből az egész cirkuszból csak Messi jött ki rosszul, mert a vén hülye szenilis még csak nem is gondolt arra, hogy ha kifigurázza Ronaldot, akkor ez egy magas labda lesz a madridistáknak, és ezután még a semleges szurkolók is megkérdőjelezik Messi sikereit, arra hivatkozva hogy a FIFA nyíltan őt támogatja. Egyébként Ronaldo a lehető legjobb módon válaszolt Blatternek, és megkockáztatom, hogy ez az eset csak még jobban fogja motiválni a portugált.
2013. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább Blatter röhejes, nem vagyok Real meg Ronaldo fan sőt utálom mindkettőt. Szerintem nem lenne szabad állást foglalnia ilyen kérdésben hogy ki a jobb.
2013. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!