Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire bírja a strapát a...

Adam0925 kérdése:

Mennyire bírja a strapát a Nike Hypervenom?

Figyelt kérdés
Utcán focizok aszfalton. Most egy Mercurialom van és a talpa eléggé hamar szétment. A Hypervenom cipőkből láttam olyat, amely sárga talppal van ellátva amelyik elviekben keményebb. Valakinek nincs ezzel kapcsolatban személyes tapasztalata?

2013. nov. 3. 05:28
 1/5 Cpt.Price11 ***** válasza:
Nekem van. Betonon játszunk Hypervenomom van. 4 edzés után lejött a széle. Utána ráléptek az elejére és ott is lejött a festék. EZ a sárga talpú. EBből talán a fekete műfüves talpú/kemény talajra való (ugyan az) jó. De 2-3 hónapnál ne várj többet.Nekem a sárga fekete van. Szerintem vagy vegyél egy Adidas F50-est vagy Nike Tempro Rio-t.
2013. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekemis az Adidas F50 a másik variàció :) köszi.
2013. nov. 3. 23:36
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondolsz? :)

2013. nov. 4. 06:05
 4/5 anonim válasza:
Attol fugg milyen kategoriaban veszed. Az elozo valaszolonak gondolom nem az eredeti volt. Nekem fure van az eredeti hypervenom es eddig fel eve folyamatodna hasznalom es semmi baja.
2014. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A phade meg a phatal az annyira nemjó de a phantom meg a phelon az jó.

nekem phelonom van és nagyon jó a phantom viszont drágább.

de jobb! én nem aszfalton focizok vele hanem teremben de ott nagyon küldi.

2014. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!