Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tavaly kezdtem el rendesen...

Tavaly kezdtem el rendesen focizni csapatba, és sok alap hibáim vannak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha meccsen,hozám kerül a labda, izgulok minnèll elöbb meg akarok szabadulni töle, pedig edzésen nem igy van, ott bátran meg merem csinálni a cselt ès nyugodt vagyok, mondjuk rá hogy jó megoldást hozok, pl.. jó helyre paszolok, jól indítok stb..


Meccsen mindig görcsös vagyok, feszült, a labdától meg akarok szabadulni, pedig ha nem meccsen focizok, pl edzès, suliba, otthon, akkor èlvezem ga a labdával lehetek eggyütt. Jaaa ès meccs elött mindig nagyon izgulok hogy hibázni fogok

Mi lehet a gond?



2013. okt. 12. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen izgatott vagy.Teljesen más az edzőtársakkal edzeni int meccsezni idegenekkel.Szerintem hamar elfog múlni ez,ha leveted a gátlásaidat.Meg az is zavarhat,hogy a közönség néz téged.
2013. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia kár volt jobb lett volna ha úszni vagy kajakozni mész vagy vízilabdázni ott bajnokok vagyunk a focink egy nagy sz*r
2013. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az télleg lehet hogy, idegennekkel meccsezés miatt vagyok ien izgulós, a szurkolók azok nem anyira zavarnak, igazából kb 10-20 szurkoló van általába...
2013. okt. 12. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Csakis a játékra gondolj. Sz*rd le a kintieket. Gondolj arra, hogy a meccs legjobbja akarsz lenni, és sikerülni fog!
2013. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!