Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak hogy menjen?

Mit csináljak hogy menjen?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és 165 centi és 65 kiló, nagyon soknak tartom és érzem is magamon,dagadt vagyok és nem birom a tesit,szeretnék kosarazni hogy formáljam magam és erősödjek a kosár megy csak épp futni nem tudok most jön a hideg és rá szeretnék hangolódni a futásra ilyenkor még lehet?És mittegyek? Szeretnék alaposan lefogyni és jól futni (kocogva de bírjam) milyen edzés tervet csináljak? és ilyenkor milyen terepen fussak?

2013. okt. 6. 20:39
 1/3 wrestling válasza:

Ha leszeretnél fogyni akkor nem minden a sport hanem az étkezést is erre kell építeni pl: nem csipszet kólával hanem csirkemellet rizsel párolt zöldséggel vagy rántott gomba... Stb. Szerintem olvass el valami étkezési ajánló is

( én így oldottam meg a fogyása meg úgy h elmentem birkózni 5 éve birkózok és ott vagyok az országos élvonalba 14 éves fejjel:D)

2013. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 évesen azért nem kell ezen még annyira pánikolni.

Fogsz még nyúlni és erősödni is.


Az étrenddel vigyázz még, inkább vmi szakértővel állítsd össze az étrended nem olyat használj amit egy felnőttnek írnak elő. Az orvosod is tudna ebben segíteni.

Futni télen is lehet, én csak nagy hóban/sárban nem szeretek futni.


Bár nem tudom milyen edzettségi szinten vagy, de ha tényleg nem nagyon bírod a futást akkor kis távokkal kezd.

Mondjuk első edzésen kocogj fél órát. Ezzel már magad előtt is letudod tisztázni az edzettségi szinted és azt is, hogy mekkora távot tudsz megtenni.

Az elején elég heti 3x elmenned futni, fontos, hogy ne erőltesd túl a tested. Később már akár naponta/2 naponta is mehetsz.

2013. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írj privát üzenet és segítek! Ezt tanulom, nem csak úgy légből kapott dolgok alapján mondanék bármit is.
2013. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!