Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit jelent hogy BL? (focimeccs)

Mit jelent hogy BL? (focimeccs)

Figyelt kérdés
Én nagyon hülye vagyok az összes sporthoz, és most ha ma Manchester - Bayern BL meccs lesz, az mit is jelent? Igazából a németek írták, hogy BL nemtudom h magyarul így van-e.
2013. okt. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Bajnokok Ligája.:)
2013. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. És az mi is? :D
2013. okt. 2. 20:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolom az valami nevesebb meccs, mint a sima. vagy?:D
2013. okt. 2. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Az is egy bajnokság.

Csak több nemzet bajnokságának legjobbjai játszanak rajta. Szóval azért van az, hogy a Manchester (ami angol) összekerülhet a Bayernnel játszani (ami német csapat.)


Szóval elég dics megnyerni, mert a legjobbak vesznek részt. Nincs akkora különbség két csapat között, mint mondjuk egy nemzeti bajnokságban. Bár a BL-ben is vannak jobbak/rosszabbak.:)

2013. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert guglizni nehéz.

[link]

2013. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De amúgy az, hogy bajnokok ligája az magyarul van. A németeknél is BL ez? de miért? Tudom, hogy van vmi "bundesliga". Az akkor ugyanez?
2013. okt. 2. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
A németeknél nem BL-nek hívják. Én nem tudom, hogy a németek hogy mondják, de angolul pl. Champions League a neve. A Bundesliga pedig a német nemzeti bajnokság neve, az ő nyelvükön. :)
2013. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ááá najó akkor most amit ma játszik a Manchester - Bayern az mi? Mert a németek írták, hogy BL de ha a németeknél a bajnokok ligája nem BL akkor ez mi? Már végképp nem értem:D
2013. okt. 2. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Bajnokcsapatok Európa-kupája
2013. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!